CCTV tester TS330 pro analog, multimetr

Rychlé ostření kamery na 3.5“ LCD; Ovládání analog kamer- RS485; Test UTP kabelu; Výstup napáj. 12V/1A pro kameru; Digitální multimetr
Výrobce:
CCTV
Kód:
102402
P/N (part number):
Záruka:
24 měsíců
Skladová dostupnost (ks):
Skladem více než 5 ks
Sklad Praha
Skladem více než 5 ks
Sklad Ostrava
Na objednávku
Sklad Plzeň
Na objednávku
Vaše cena bez DPH:
3 499 Kč
Vaše cena s DPH:
4 234 Kč
Koncová cena bez DPH:
3 499 Kč
Koncová cena s DPH:
4 234 Kč
Tisk produktového listu:

CCTV Tester TS330
3.5“ LCD TFT s digitálním multimetrem a UTP testerem

Přednosti systému

- Profesionální CCTV tester s velkým 3,5" LCD TFT displejem- výborný kontrast i na slunci
- Umožňuje pohodlné ostření kamery při instalaci
- Měření zapojení UTP kabelu - zakončovací sonda v balení
- Měření útlumu optických kabelů -konektory FC/PC
- Multimetr pro rychlé měření základních elektrických veličin
- Virtuální PTZ kontrolér pro RS485 a analýza dat na R485 lince
- Generátor zkušebního video obrazce (pro odzkoušení trasy referenčním signálem v normách PAL, NTSC)
- Výstup 12V/1A pro napájení testované kamery

Technické parametry

Video test
Typ signálu NTSC / PAL (Auto detekce)
Displej 3,5" LTPS-LCD, 960 x 240 rozlišení
Nastavení LCD Jas, Kontrast, Nasycení barev
Video VSTUP / VYSTUP 1x BNC VSTUP / 1x VYSTUP
Test optického kabelu
Kalibrované vlnové délky 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm
Rozsah -70~ +10dBm
Typy konectorů FC/PC
Test UTP kabelu
Popis měření Ověření správného propojení UTP kabelu
Typy konektorů RJ45
PTZ ovládání
Komunikace RS-485
PTZ protokoly PELCO-D/P,..
Rychlosti (bps) 1200, 2400, 4800, 9600, 19200
Generátor Signálů
Barevné spektrum PAL-BDJHI, PAL-N, PAL-CN, NTSC-M601, NTSC-M170, NTSC-J, NTSC-M
DC12V 1A výstup
Napájecí výstup Lze napájet kameru 12V DC až 1A (není určeno pro motor zoom kamery)
RS-485 analýza dat
Data Monitor Zachytí a analyzuje příkazy z ovládacího zařízení
Multimetr
Měřené veličiny Napětí, proud, odpor, kapacita, test diod
Napájení
Adaptér DC 9V, 2A v balení
Baterie Lithium polymer, akumulátor 2000mAh
Vydrž vest. baterie 8 hodin
Stav Usporná opatření při nízké úrovni baterie
Obecné
Pracovní teploty -30° ~ +70 °C
Vlhkost 30% ~ 90%
Rozměry 105 x 44 x 188 mm
Obsah balení Tester, zdroj 9V 2A ,kabely (koaxiální, UTp sonda, RS-485, pro výstup napájení a měřící), brašna s popruhy

Vaši obchodníci

Marek Bárta
Regionální manažer PRAHA Marek Bárta

Obchodní informace

tel.: +420 727 957 374

mob.: +420 727 957 374

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 727 957 375

mob.: +420 727 957 375

Michal Směja
Regionální manažer MORAVA Michal Směja

Obchodní informace

tel.: +420 725 961 303

mob.: +420 725 961 303

Aleš Mrkáček
Jednatel společnosti Aleš Mrkáček

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 777 300 931