Gigabit Ethernet konvertor GT-802S

10/100/1000Base-T/1000Base-LX; Single Mode, SC; Auto MDI/MDX; Max 10km; Párové zařízení
Výrobce:
Planet Technology
Kód:
102361
P/N (part number):
Záruka:
24 měsíců
Skladová dostupnost (ks):
Do 48 hod
Sklad Praha
Do 48 hod
Sklad Ostrava
Do 48 hod
Sklad Plzeň
Do 48 hod
Vaše cena bez DPH:
1 989 Kč
Vaše cena s DPH:
2 407 Kč
Koncová cena bez DPH:
1 989 Kč
Koncová cena s DPH:
2 407 Kč
Tisk produktového listu:

Parametry produktu

Název parametru Hodnota Název parametru Hodnota
Použití převodníků Optické převodníky

Konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX
SC konektor, Single Mode





  • 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , single mode (9/125um), vlnová délka 1310nm

  • 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab

  • dvouvláknová instalace (nepodporuje WDM)

  • SC konektor

  • maximální dosah garantován do 5 km, laser navržen na práci do 10km (záleží na útlumu spojení)

  • podpora přenosu JumboFrame 9KB

  • podpora OAM: TS-1000

  • napájení z externího adaptéru: 5V/2A, příkon: 5,5W

  • rozměry: 93 x 69 x 25 mm


Vaši obchodníci

Marek Bárta
Regionální manažer PRAHA Marek Bárta

Obchodní informace

tel.: +420 727 957 374

mob.: +420 727 957 374

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 727 957 375

mob.: +420 727 957 375

Michal Směja
Regionální manažer MORAVA Michal Směja

Obchodní informace

tel.: +420 725 961 303

mob.: +420 725 961 303

Tomáš Petrák
Technická podpora Tomáš Petrák

Obchodní informace

tel.: +420 281 867 011

mob.: +420 281 869 570