Nové NVR uživatelské rozhraní GUI 4.0

Nové grafické uživatelské rozhraní 4.0 pro NVR rekordéry společnosti HIKVISION
Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro kamerové systémy a video dohled, představila novou generaci uživatelského rozhraní firmwaru pro síťové videorekordéry nazvanou NVR 4.0. Tento firmware přinese nový design a nové funkce a poskytne tak ještě lepší uživatelskou zkušenost. Implementován bude do produktové řady HIKVISION Super NVR "-I" a do série NVR rekordérů "-I" a nahradí starší NVR 3.0 GUI. Starší rekordéry, které budou podporovat upgrade, budou také těžit z nových funkcní a vlastností tohoto firmwaru s GUI 4.0.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Díky zbrusu novému designu, zpětné vazbě od zákazníků po celém světě a vlastní uživatelské zkušenosti a vylepšených inteligentních aplikací umožní operátorům nová generace GUI mnohem více, mnohem intuitivněji ovládat nahrávací zařízení pro kamerové systémy. Nove GUI 4.0 znamená dramatické zlepšení v provozu rekordéru, s novými funkcemi, jako jsou například:

- Zjišťování cíle - umožňuje detekovat a zachytit sledované cíle. Zachycené snímky jsou propojeny přímo s pořízeným video záznamem.
- Hladké „přetahování“ - uživatelé mohou přepnout do okna živého přenosu jednoduchým kliknutím a přetažením
- Přehrávání s miniaturami - při najetí myší na časovou osu záznamu se zobrazí miniatury s náhledem na videozáznam pro snadnější nalezení požadovaného videa
- Exportovat pozadí - uživatelé mohou při exportu videa stále přepínat mezi všemi nabídkami v menu
- Grafická správa kamer - seznam kamer může být zobrazen v režimu miniatur což usnadňuje rozlišit jednotlivé snímané scény na všech kamerách

Vylepšené inteligentní aplikace firmware NVR 4.0 zahrnují Smart Data Release - umožňující uživatelům nastavit poměry mezi nevýznamnými a podstatnými nahrávkami, takže životně důležitá data mohou být uložena delší dobu. Umožňuje také správu funkčnosti HDD (vyvinutou ve spolupráci se společností Seagate), která umožňuje sledování stavu HDD v reálném čase, což zvyšuje bezpečnost a spolehlivost kamerového systému.

Keen Yao, viceprezident pro mezinárodní obchodní centrum společnosti HIKVISION, říká: "Společnost HIKVISION se neustále zabývá inovativními způsoby, jak zlepšit naše produkty. Díváme se ale nejen na samotné kamery, snažíme se rozvíjet celá řešení. Po dvou letech vývoje jsme hrdí na to, že jsme představili průkopnický NVR 4.0 GUI, o kterém si myslíme, že uživatelům přinese jen radost a rychlé ovládání kamerového systému."

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnostiHikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.