Počet záznamů: 27

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC

1G SFP optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délce 1310nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 20km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring).
Kód: 104903, Part Number: 70107707, ID: 5074
VC+SNC: 299 Kč bez DPH
Dostupnost: Do 48 hod

HIKVISION DS-1H05-R receiver

Přenos IP dat po koaxiálním kabelu RG59 pro IP kameru; Nutné použít s vysílačem DS-1H05-T; zdroj DC12V součástí balení
Kód: 103941, Part Number: 301600155, ID: 4091
Nnovinka
VC+SNC: 966 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem > 10 ks

HIKVISION DS-1H05-T transmiter

Přenos IP dat po koaxiálním kabelu RG59 pro IP kameru; Nutné použít s přijímačem DS-1H05-R; zdroj DC12V je součástí balení
Kód: 103944, Part Number: 301600157, ID: 4097
Nnovinka
VC+SNC: 966 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem > 10 ks

Klient: , Kontakt: