Převodník LAN - Optika FT-802S15

10/100Base-TX/100Base-FX; Single Mode, SC; Full duplex; Max 15km; Párové zařízení
Výrobce:
Planet Technology
Kód:
102359
P/N (part number):
Záruka:
24 měsíců
Skladová dostupnost (ks):
Do 48 hod
Sklad Praha
Do 48 hod
Sklad Ostrava
Do 48 hod
Sklad Plzeň
Do 48 hod
Vaše cena bez DPH:
1 518 Kč
Vaše cena s DPH:
1 837 Kč
Koncová cena bez DPH:
1 518 Kč
Koncová cena s DPH:
1 837 Kč
Tisk produktového listu:

Parametry produktu

Název parametru Hodnota Název parametru Hodnota
Použití převodníků Optické převodníky

Převodník LAN - Optika
FT-802S15 - převodník LAN JR-45 na optiku SC Single Mode





  • 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps) - IEEE 802.3µ

  • 1 port 100 Base-FX, Full Duplex (100/200 Mbps) - IEEE 802.3µ, Single Mode 9/125 µm,1k MAC adres, 128kB buffer, prepínání Store and Forward (neblokující)

  • dvouvláknová instalace (nepodporuje WDM)

  • SC konektor

  • maximální dosah 15 km

  • podpora LFP (link fault pass through) a LLCF (link loss carry forward) a LLR (link loss return)

  • napájení z externího adaptéru


Vaši obchodníci

Marek Bárta
Regionální manažer PRAHA Marek Bárta

Obchodní informace

tel.: +420 727 957 374

mob.: +420 727 957 374

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 727 957 375

mob.: +420 727 957 375

Michal Směja
Regionální manažer MORAVA Michal Směja

Obchodní informace

tel.: +420 725 961 303

mob.: +420 725 961 303

Tomáš Petrák
Technická podpora Tomáš Petrák

Obchodní informace

tel.: +420 281 867 011

mob.: +420 281 869 570