Školení pro instalační firmy a registrované zákazníky

Školení produktová a praktická školení s bonusem to je "VIAKOM - více než dovozce...". Abychom dostáli našemu mottu, snažíme se našim zákazníkům a obchodním partnerům vycházet maximálně vstříc. Proto i letos pro Vás připravujeme profesionální tematicky zaměřená školení na kamerové systémy i na praktickou část včetně samotného nastavení systému. Pro zlepšení komunikace je počet účastníků na kurzu maximálně 10 osob, což přinese více prostoru pro individuální přístup a více času pro řešení Vašich potřeb a dotazů. Pokud máte zájem zúčastnit se našich školení, vyberte si téma s konkrétním datum a využijte odkazu přihlásit pod příslušným školením. V případě dotazů napište na skoleni@viakom.cz

Termíny školení instalačních firem

Vypsaná školení pro následující období

19.10.2016 - Den s technikem OSTRAVA
Nechce se Vám na školení do Prahy? Nikam nemusíte, protože jedeme za Vámi. Stejně jako vloni pořádáme „dny otevřených dvěří“ přímo na pobočce v Ostravě, kde budou naši technici plně k dispozici pro Vaše dotazy a připomínky.
Přihlásit

26.10.2016 - HIKVISION iVMS-4200
Na tomto workshopu Vás naučíme obsluhovat klientský software pro dohled a zprávu zařízení Hikvision. Společně s naším technikem si prakticky vyzkoušíte základy i pokročilé nastavení softwaru. Přineste si vlastní počítač, my zajistíme zařízení Hikvision.
PřihlásitKde probíhají školení ?

VIAKOM CZ s. r. o. - centrála Praha
Seifertova 31/996
130 00 - Praha 3
Parkování zajištěno na fotbalovém stadionu Viktorie Žižkov