32" D-LED Philips 32BDL3511Q-FHD,VA,350cd,MP,18/7
Kód:
137393
P/N:
32BDL3511Q/00
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
PHILIPS
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Na objednávku
Sklad Praha
Na objednávku
Sklad Brno
Sklad Plzeň
Celní sklad (24hod)
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 32 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,36375 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 726,5x425,4x69,1 |
| Kontrast (statický) | 4 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ano |
| Úhlopříčka (") | 31,5 |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,31 |
| Model | 32BDL3511Q/00 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 6,5 |
| Způsob použití | Komerční/Vzdělávací |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Celkový výkon repro (W) | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Doba provozu | 18/7 |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 0 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W) | 45 |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | Full HD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | Philips |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 350 |
| Flicker Free | Ne |
Informujte a zaujměte své zákazníky s tímto profesionálním Full HD displejem Philips řady Q. Toto spolehlivé řešení můžete zprovoznit tak rychle, jak potřebujete. * Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control * Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván * Možnost plánovat co chcete a na kdy chcete pomocí funkce SmartPlayer * Integrovaný přehrávač médií. Snadno plánujte obsah ze zařízení USB Typ obrazovky: VA Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 31,5 Rozlišení: 1920 x 1080p Rozteč bodu [mm]: 0,363 Obnovovací frekvence: 80 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 350 Kontrast: 4000:1 Odezva [ms]: 6,5 Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 16,7 M Reproduktory: 2 x 10 W RMS Konektory: Vstup videa: *DVI-I (x 1) *HDMI 2.0 (x 2) *USB 2.0 (x 2) Vstup zvuku: *3,5 mm konektor Výstup zvuku: *3,5 mm konektor Externí ovládání: *RJ45 *2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup) *3,5mm konektor IR (vstup/výstup) Multimediální aplikace: USB přehrávání videa: *MPEG *H.264 *JPEG *WMV3 USB přehrávání obrazu: *BMP *JPEG *PNG USB přehrávání hudby: *AAC *WMA *HEAAC *MPEG Napájení: 100–240 V~, 50–60 Hz, 1,5 A Spotřeba [W]: 45 W Stand By režim [W]: <0,5 W Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, M4 Orientace: Na šířku/Na výšku Barva: černá Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 726,5 x 425,4 x 69,1 Hmotnost [kg]: 5,7 kg Obsah balení: *Napájecí kabel *Kabel RS232 *Dálkový ovladač *Baterie pro dálkový ovladač *Stručný návod k rychlému použití Záruka: 36 měs.