Školení pro instalační firmy a registrované zákazníky

Školení produktová a praktická školení s bonusem, to je "VIAKOM - více než dovozce...". Abychom dostáli našemu mottu, snažíme se našim zákazníkům a obchodním partnerům vycházet maximálně vstříc. Proto i letos pro Vás připravujeme profesionální tématicky zaměřená školení na kamerové systémy i na praktickou část včetně samotného nastavení systému. Pro zlepšení komunikace je počet účastníků na kurzu maximálně 10 osob, což přinese více prostoru pro individuální přístup a více času pro řešení Vašich potřeb a dotazů. Pokud máte zájem zúčastnit se našich školení, vyberte si téma s konkrétním datumem a využijte odkazu přihlásit se pod příslušným školením. V případě dotazů napište na skoleni@viakom.cz

Cena školení a slevový VOUCHER
Školení probíhá v klimatizovaných prostorách firmy VIAKOM CZ s.r.o., Oderská 333/5, Praha 9 a je zpoplatněna částkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školení. Faktura bude zaslána nejpozději v 2. pracovní den po registraci na školení. Po skončení školení bude na registrační email zákazníka zasláno číslo slevového VOUCHERu na 1.000,- Kč bez DPH na jednorázový nákup produktů HIKVISION nad 18 000 Kč bez DPH. Tento voucher lze uplatniti dle výše uvedených podmínek pouze u společnosti VIAKOM CZ s.r.o.

Storno podmínky
Při stornování kurzu 1 týden a více před školením, vám bude vráceno 100 % zaplacené částky a nebo si můžete vybrat jakékoliv jiné školení ve stejné ceně.
Při stornování školení v posledním týdnu před školením (den školení až 7. den před školením), případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Stornování školení pořadatelem VIAKOM CZ s.r.o.
Pokud školení zruší VIAKOM CZ s.r.o. všem účastníkům pořadatel vrátí 100 % zaplacených peněz a nebo nabídne jakékoliv školení ve stejné ceně. Pořadatel při stornování školení neplatí žádné dodatečné výdaje účastníků (doprava, ubytování apod.).

Termíny školení instalačních firem

25.4.2018 - HIKVISION Turbo HD (produktové školení)
Produktové školení zaměřené na TVI systémy společnosti HIKVISION. Zde vás naučíme, jak se správně orientovat v sortimentu kamer a záznamových zařízení, navíc se dozvíte vše o novinkách jako například Turbo HD 4.0 a napájení po koaxiálním kabelu POC.
Přihlásit se
16.5.2018 - Interkom HIKVISION (produktové školení)
Novinka, která se osvědčila. IP domovní videotelefony HIKVISION jsou vhodné na malé instalace, například rodinné domky nebo malé obchody, ale bez problémů s nimi vyřešíte i rozsáhlé projekty, jako jsou bytové domy a kancelářské budovy. Na školení Vám tyto produkty představíme a ukážeme vám jak správně navrhnout jednoduché IP video systémy.
Přihlásit se
23.5.2018 - HIKVISION IP systémy (produktové školení)
Produktové školení zaměřené na IP systémy společnosti HIKVISION. Obsahem školení je představení záznamových zařízení NVR a IP kamer řady 2-line, 4-line, 6-line včetně novinek EasyIP 2.0(plus) a 3.0. Zmíněny budou také speciální pro-line produkty jako třeba termo kamery, mobilní kamerové systémy a systémy pro rozpoznání SPZ.
Přihlásit se
6.6.2018 - Software iVMS4200 (workshop)
Na tomto workshopu Vás naučíme obsluhovat klientský software pro dohled a zprávu zařízení HIKVISION. Společně s naším technikem si prakticky vyzkoušíte základy i pokročilé nastavení softwaru. Podmínkou je účast s vlastním počítačem, aby jste se plnohodnotně zapojili do tohoto workshopu.
Přihlásit se
Kde a kdy probíhají školení ?

VIAKOM CZ s. r. o. - centrála Praha
Oderská 333/5 (areál Impera Park)
196 00 - Praha Čakovice

Školení se konají standardně v čase 9-14 hodin, další informace a upřesnění budeme zasílat přibližně týden před školením.

Dny s technikem

Brno 2.5. / Plzeň 9.5. / Ostrava 30.5.
Nechce se Vám na školení do Prahy? Nikam nemusíte, protože jedeme za Vámi. Stejně jako vloni pořádáme „dny otevřených dvěří“ přímo na našich pobočkách v Brně, Plzni a Ostravě, kde budou naši technici plně k dispozici pro Vaše dotazy a připomínky.