Školení pro instalační firmy a registrované zákazníky

Školení produktová a praktická školení s bonusem, to je "VIAKOM - více než dovozce...". Abychom dostáli našemu mottu, snažíme se našim zákazníkům a obchodním partnerům vycházet maximálně vstříc. Proto i letos pro Vás připravujeme profesionální tématicky zaměřená školení na kamerové systémy i na praktickou část včetně samotného nastavení systému. Pro zlepšení komunikace je počet účastníků na kurzu maximálně 10 osob, což přinese více prostoru pro individuální přístup a více času pro řešení Vašich potřeb a dotazů. Pokud máte zájem zúčastnit se našich školení, vyberte si téma s konkrétním datumem a využijte odkazu přihlásit se pod příslušným školením. V případě dotazů napište na skoleni@viakom.cz

Cena školení a slevový VOUCHER
Školení probíhá v klimatizovaných prostorách firmy VIAKOM CZ s.r.o., Oderská 333/5, Praha 9 a je zpoplatněna částkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školení. Faktura bude zaslána nejpozději v 2. pracovní den po registraci na školení. Po skončení školení bude na registrační email zákazníka zasláno číslo slevového VOUCHERu na 1.000,- Kč bez DPH na jednorázový nákup produktů HIKVISION nad 18 000 Kč bez DPH. Tento voucher lze uplatniti dle výše uvedených podmínek pouze u společnosti VIAKOM CZ s.r.o.

Storno podmínky
Při stornování kurzu 1 týden a více před školením, vám bude vráceno 100 % zaplacené částky a nebo si můžete vybrat jakékoliv jiné školení ve stejné ceně.
Při stornování školení v posledním týdnu před školením (den školení až 7. den před školením), případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Stornování školení pořadatelem VIAKOM CZ s.r.o.
Pokud školení zruší VIAKOM CZ s.r.o. všem účastníkům pořadatel vrátí 100 % zaplacených peněz a nebo nabídne jakékoliv školení ve stejné ceně. Pořadatel při stornování školení neplatí žádné dodatečné výdaje účastníků (doprava, ubytování apod.).

Termíny školení instalačních firem

5.11.2019 - Hikvision IP systémy (produktové školení)
Produktové školení zaměřené na představení nových produktů IP technologie včetně profesionální řady.
přihlásit
19.11.2019 - HIKVISION KIT AXIOM (workshop)
Představení a ukázka nové bezdrátové sady EZS s video verifikaci Hikvision, novinka je vhodná pro malé instalace jako bytové domy, kanceláře …
Na školení AXIOM HUB se nevztahuje cena 1000,- bez DPH a slevový Voucher. Podmínkou účasti je zakoupení setu AXIOM HUB za demo cenu, která je 50% ceny produktu. Cena je tak 3787,- bez DPH
přihlásit
03.12.2019 - Interkom Hikvision +ACS(produktové školení)
Novinka, která se osvědčila. IP domovní videotelefony Hikvision 2. generace jsou vhodné na malé instalace, například rodinné domky nebo malé obchody, ale bez problémů s nimi vyřešíte i rozsáhlé projekty, jako jsou bytové domy a kancelářské budovy. Na školení Vám tyto produkty představíme a ukážeme co a jak.
přihlásit
10.12.2019 - Software iVMS4200 (workshop)
Na tomto workshopu Vás naučíme obsluhovat klientský software pro dohled a zprávu zařízení Hikvision. Společně s naším technikem si prakticky vyzkoušíte základy i pokročilé nastavení softwaru. Podmínkou je účast s vlastním počítačem, aby jste se plnohodnotně zapojili do tohoto workshopu.
přihlásit
Kde a kdy probíhají školení ?

VIAKOM CZ s. r. o. - centrála Praha
Oderská 333/5 (areál Impera Park)
196 00 - Praha Čakovice

Školení se konají standardně v čase 9-14 hodin, další informace a upřesnění budeme zasílat přibližně týden před školením.