Školení pro instalační firmy a registrované zákazníky

Školení produktová a praktická školení s bonusem, to je "VIAKOM - více než dovozce...". Abychom dostáli našemu mottu, snažíme se našim zákazníkům a obchodním partnerům vycházet maximálně vstříc. Proto i letos pro Vás připravujeme profesionální tématicky zaměřená školení na kamerové systémy i na praktickou část včetně samotného nastavení systému. Pro zlepšení komunikace je počet účastníků na kurzu maximálně 10 osob, což přinese více prostoru pro individuální přístup a více času pro řešení Vašich potřeb a dotazů. Pokud máte zájem zúčastnit se našich školení, vyberte si téma s konkrétním datumem a využijte odkazu přihlásit se pod příslušným školením. V případě dotazů napište na skoleni@viakom.cz

Cena školení a slevový VOUCHER
Školení probíhá v klimatizovaných prostorách firmy VIAKOM CZ s.r.o., Oderská 333/5, Praha 9 a je zpoplatněna částkou 1.000,- Kč na zákazníka za jedno školení. Faktura bude zaslána nejpozději v 2. pracovní den po registraci na školení. Po skončení školení bude na registrační email zákazníka zasláno číslo slevového VOUCHERu na 1.000,- Kč bez DPH na jednorázový nákup produktů HIKVISION nad 18 000 Kč bez DPH. Tento voucher lze uplatniti dle výše uvedených podmínek pouze u společnosti VIAKOM CZ s.r.o.

Storno podmínky
Při stornování kurzu 1 týden a více před školením, vám bude vráceno 100 % zaplacené částky a nebo si můžete vybrat jakékoliv jiné školení ve stejné ceně.
Při stornování školení v posledním týdnu před školením (den školení až 7. den před školením), případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Stornování školení pořadatelem VIAKOM CZ s.r.o.
Pokud školení zruší VIAKOM CZ s.r.o. všem účastníkům pořadatel vrátí 100 % zaplacených peněz a nebo nabídne jakékoliv školení ve stejné ceně. Pořadatel při stornování školení neplatí žádné dodatečné výdaje účastníků (doprava, ubytování apod.).

Termíny školení instalačních firem

25.03.2020 15:00 - Měření teploty lidského těla (webinář) Školení proběhlo
Dovolujeme si Vám nabídnout 1. školení z nové série webinářů. Jeho téma je screening infekčních chorob termokamerou. Ukážeme různá řešení automatické detekce potencionálně nemocných na vstupech budov. Školení není zpoplatněno ani kapacitně omezeno.
31.03.2020 9:00 - Software iVMS4200 (webinář) Školení proběhlo
Ukážeme si základní obsluhu klientského softwaru pro dohled a zprávu zařízení Hikvision. Přestavíme si i aktuální možnosti a novinky v poslední verzi iVMS-4200.
Toto původně plánované workshop školení bude z důvodu aktuální situace s koronavirem změněno na školení online. Kapacita školení tedy není omezena.
14.04.2020 14:00 - IP systémy Hikvision (webinář) Školení proběhlo
Produktové školení zaměřené na IP systémy společnosti Hikvision. Obsahem školení je představení aktuálního produktového portfolia kamer a záznamových zařízení z distribuční a projektové řady pro rok 2020. Toto původně plánované klasické školení bude z důvodu aktuální situace s koronavirem změněno na školení online. Kapacita školení tedy není omezena.
16.04.2020 14:00 - Hikvision Turbo HD (webinář) Školení proběhlo
Produktové školení zaměřené na analogové systémy společnosti Hikvision. Obsahem školení je představení aktuálního produktového portfolia kamer a záznamových zařízení. Kapacita školení není omezena.
24.04.2020 10:00 - TP-Link (webinář) Školení proběhlo
Představení TP-Link portfolia a jeho nasazení v CCTV. Konfigurace LTE routeru, včetně vzdáleného přístupu. Základní konfigurace switche, nastavení VLAN. Kapacita školení není omezena.
30.04.2020 14:00 - CCTV systémy Hyundai (webinář) Školení proběhlo
Novinka na trhu v CCTV z Jižní Korei. Představení produktového potfolia IP a HD-TVI kamer a záznamových zařízení Hyundai.
05.05.2020 14:00 - Interkom a ACS Hikvision (webinář) Školení proběhlo
Novinka, která se osvědčila. IP domovní videotelefony Hikvision 2. generace jsou vhodné na malé instalace, například rodinné domky nebo malé obchody, ale bez problémů s nimi vyřešíte i rozsáhlé projekty, jako jsou bytové domy a kancelářské budovy. Na školení Vám tyto produkty představíme a ukážeme co a jak.
26.05.2020 14:00 - AcuSense technologie (webinář) Školení proběhlo
Využijte možnosti zjistit více informací o IP kamerách AcuSense z aktuální akční nabídky!
02.06.2020 - Jak navrhnout kamerový systém ? Školení proběhlo
Potřebujete lépe navrhovat kamerový systém? Není Vám zcela jasné jaké produkty a technologie zvolit pro dané řešení? A co rozlišení, objektiv, snímková frekvence, kapacita uložiště, analýza, přenosové trasy … ? Tyto a další témata budou náplní školení.
09.06.2020 14:00 - Projektová řešení AVIGILON (webinář) Školení proběhlo
Moderní systémy pro náročné zákazníky s přehledným a spolehlivým ovládacím software AVIGILON Motorola Solution.
18.06.2020 - Jak navrhnout kamerový systém ? Plně obsazeno
Potřebujete lépe navrhovat kamerový systém? Není Vám zcela jasné jaké produkty a technologie zvolit pro dané řešení? A co rozlišení, objektiv, snímková frekvence, kapacita uložiště, analýza, přenosové trasy … ? Tyto a další témata budou náplní školení.
Kde a kdy probíhají školení ?

VIAKOM CZ s. r. o. - centrála Praha
Oderská 333/5 (areál Impera Park)
196 00 - Praha Čakovice

Školení se konají standardně v čase 9-14 hodin, další informace a upřesnění budeme zasílat přibližně týden před školením.