Volná místa

Pokud Vás některá z aktuálních pracovních pozic zaujala, zašlete svůj životopis na email kariera@viakom.cz

Obchodní zástupce - region ČR/Morava

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky: angličtina (základní)
Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, kafetérie, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat

Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání
Prokazatelná praxe na pozici obchodníka
Výborné prezentační a komunikační dovednosti
Profesionální vystupování
Flexibilita, loajalita, kreativita a týmový duch
Schopnost samostatně a flexibilně rozhodovat ve stresových situacích
Pokročilá znalost MS Office
Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme
Příjemné prostředí v dynamické společnosti
Široké spektrum pracovních činností
Odpovídající mzdové ohodnocení a motivační systém
Auto i k soukromým účelům, notebook, mobil
Možnost osobního růstu a rozvoje

Náplň práce
Získávání nových zakázek a prezentace produktů a služeb společnosti
Péče o stávající zákazníky
Pravidelné vyhodnocování efektivity a spolupráce se zákazníky
Příprava nabídek, prezentací a statistik
Dohled nad realizací zakázky
Aktivní řešení vzniklé pohledávky při neuhrazení faktury
Řešení reklamací
Administrativní činnosti obchodního oddělení

Produktový manažer - zahraniční obchod

Jazyky: angličtina (pokročilá)

Požadujeme
SŠ vzdělání
AJ - minimálně na úrovni B1 podmínkou
min. 2 roky praxe na obdobné pozici
zájem o obor, aktivní sledování novinek
přátelské vystupování, komunikativnost
smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
silný obchodní duch
zaměření na cíle a výsledky

Nabízíme
zázemí stabilní a silné společnosti na trhu
perspektivní zaměstnání v oboru kamerových systémů
dlouhodobá spolupráce
zaměstnanecké benefity
zvyšování kvalifikace formou školení
práce v mladém kolektivu
zajímavé finanční ohodnocení
nástup ihned