32" D-LED Philips 32BDL3650Q -FHD,VA,350cd,AN,18/7
Kód:
137394
P/N:
32BDL3650Q/00
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
PHILIPS
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 5 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 5 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 32 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,36375 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 726,5x425,4x69,1 |
| Kontrast (statický) | 4 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 1920x1080 (Full HD) |
| Konektor HDMI | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Úhlopříčka (") | 31,5 |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,31 |
| Model | 32BDL3650Q/00 |
| Doba odezvy (ms) | 8 |
| Celkový výkon repro (W) | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 0 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | Full HD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | Philips |
| Adaptive-Sync | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 350 |
| Flicker Free | Ne |
Připojte a ovládejte svůj obsah přes cloud Připojte a ovládejte svůj obsah přes cloud díky integrovanému prohlížeči HTML5. Díky prohlížeči založenému na platformě Chromium můžete vytvářet obsah online a připojit jeden displej nebo rovnou celou síť. Obsah lze zobrazit jak v režimu na šířku, tak i na výšku, a to s rozlišením Full HD. Stačí jen připojit displej k internetu pomocí sítě Wi-Fi nebo kabelu RJ45 a vychutnat si své vlastní seznamy stop. FailOver. Postarejte se, aby displej nebyl nikdy prázdný FailOver je revoluční technologie kriticky důležitá pro komerční aplikace, která na obrazovce automaticky přehrává záložní obsah v nepravděpodobném případě, kdy dojde k chybě vstupního zdroje nebo aplikace. Jednoduše zvolte primární připojení vstupu a FailOver připojení a jste připraveni k okamžité ochraně obsahu. Snadno plánujte přehrávání obsahu z USB nebo vnitřní paměti Snadno plánujte přehrávání obsahu ze zařízení USB nebo vnitřní paměti. Displej Philips Professional se probudí z pohotovostního režimu, aby přehrál požadovaný obsah, a po dokončení přehrávání se do pohotovostního režimu zase vrátí. Podsvícení: D-LED Panel: VA Úhlopříčka [palce]: 31,5" Rozlišení: 1920 x 1080 Rozteč bodu [mm]: 0,36375 Obnovovací frekvence: 60 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 350 Kontrast: 4000:1 Odezva [ms]: 8 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 16,7 miliónů Operační systém: Android 10 Vylepšení obrazu: *Technologie 3:2/2:2 motion pull down *Zdokonalená funkce Dynamic contrast *Progressive scan Reproduktory: 2 x 10 W RMS Konektory: Vstup videa: *HDMI 2.0 (x 2) *USB 2.0 (x 2) *DVI-I (x 1) *USB 3.0 (x 1) Vstup zvuku: *3,5 mm konektor Výstup zvuku: *3,5 mm konektor Externí ovládání: *RJ45 *2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup) *3,5mm konektor IR (vstup/výstup) Další připojení *micro SD Multimediální aplikace: *USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG *USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG *USB přehrávání videa: MPEG, H.264, H.263, H.265, AVI, MP4, VP8 Napájení: 100–240 V~, 50–60 Hz, 1,5 A Stand By režim [W]: 0,5 W Třída energetické náročnosti: G Montáž na zeď: 100(H) x 100(V) mm / 200(H) x 200(V) mm, M4 Orientace: *Na šířku (18/7) *Na výšku (18/7) Barva: černá Rozměry: *Šířka přístroje: 726,5 mm *Výška přístroje: 425,4 mm *Hloubka přístroje: 65,1 (montáž na stěnu)/ 69,1 (AC) mm Hmotnost [kg]: 5,31 kg Obsah balení: *Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1) *Kabel pro uzavřený cyklus RS232 *Logo Philips (1x) *Napájecí kabel *Stručný návod k rychlému použití *Dálkový ovladač a baterie AAA *Kabel RS232 *USB kryt a šrouby *Svorka na kabely (x 3) Záruka: 36 měs.