32" D-LED Philips 32BDL4511D-FHD,IPS,400cd,MP,24/7
Kód:
137395
P/N:
32BDL4511D/00
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
PHILIPS
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Na objednávku
Sklad Praha
Na objednávku
Sklad Brno
Sklad Plzeň
Celní sklad (24hod)
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 32 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,3637 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 726,5 x 425,4 x 65,1 |
| Kontrast (statický) | 1 200:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ano |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Úhlopříčka (") | 32 |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,7 |
| Model | 32BDL4511D/00 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 8 |
| Způsob použití | Komerční/Vzdělávací |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Celkový výkon repro (W) | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Doba provozu | 24/7 |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 2 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | Full HD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | Philips |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ne |
| Flicker Free | Ne |
Nechte obsah vyniknout s rychlým profesionálním displejem Philips FHD řady D. Výjimečná kvalita obrazu Philips se postará o realistické barvy a intenzivní kontrast. Bez potíží můžete na jedné obrazovce zobrazovat obsah z více zdrojů. *Chytrý, rychlý displej pro provoz 24/7 *Funkce FailOver zajišťuje, že obsah bude vždy přehráván *SmartPower pro úsporu energie *Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control *Možnost plánovat co chcete a na kdy chcete pomocí funkce SmartPlayer *Širokoúhlý panelový displej ADS Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 32" Rozlišení: 1920 x 1080 Rozteč bodu [mm]: 0,36375 Obnovovací frekvence: 60 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 400 Kontrast: 1200:1 Odezva [ms]: 8 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 16,7 miliónů Vylepšení obrazu: *Technologie 3:2/2:2 motion pull down *Hřebenový filtr 3D *Kompenzace prokládání pohybu *3D MA deinterlacing (odstranění řádkového prokladu) *Zdokonalená funkce Dynamic contrast *Progressive scan Reproduktory: 2 x 10 W RMS Konektory: Vstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) *DVI-I (x 1) *HDMI 2.0 (x 2) *USB 2.0 (x 2) Výstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) *HDMI 2.0 (x 1) Vstup zvuku: *3,5 mm konektor Výstup zvuku: *3,5 mm konektor Externí ovládání: *RJ45 *2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup) *3,5mm konektor IR (vstup/výstup) Multimediální aplikace: *USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG *USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG *USB přehrávání videa: H.263, H.264, H.265, MPEG,VP8 Napájení: 100 ~ 240 V AC, 50 ~ 60 Hz Stand By režim [W]: 0,5 W Třída energetické náročnosti: G Montáž na zeď: VESA 100(H) x 100(V) mm / 200(H) x 200(V) mm, M4 Orientace: *Na šířku (24/7) *Na výšku (24/7) Barva: černá Rozměry: *Šířka přístroje: 726,5 mm *Výška přístroje: 425,4 mm *Hloubka přístroje: 65,1 (montáž na stěnu)/ 69,1 (AC) mm Hmotnost [kg]: 5,7 kg Obsah balení: *Stručný návod k rychlému použití *Kabel RS232 *Napájecí kabel *Kabel HDMI *Dálkový ovladač a baterie AAA Záruka: 36 měs.