32" iiyama LH3241S-B2:IPS,FHD,3x HDMI
Kód:
132189
P/N:
LH3241S-B2
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
iiyama
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Sklad Praha
Na objednávku
Sklad Brno
Na objednávku
Sklad Plzeň
Celní sklad (24hod)
Skladem 3 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 32 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,364 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 725,5 x 422 x 54 |
| Kontrast (statický) | 1 200:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ne |
| Zdroj | Interní |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ano |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Úhlopříčka (") | 31,5 |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,1 |
| Model | LH3241S-B2 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 8 |
| Způsob použití | Komerční/Vzdělávací |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Celkový výkon repro (W) | 20 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Doba provozu | 24/7 |
| Webkamera | Ne |
| DP/mini DP (počet) | 0 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W) | 39 |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | Full HD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | iiyama ProLite |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 350 |
| Flicker Free | Ne |
ProLite LH3241S-B2 32" Full HD professional large format display with USB media playback Model iiyama LH3241S, zasazený do tenkého rámečku, je profesionální digitální displej nabízející nepřetržitý provoz v orientaci na šířku i na výšku. * Media Player * LAN Control * IPS * Full HD Parametry Displeje Design: Thin bezel Úhlopříčka: 31.5", 80cm Panel: IPS, haze 1% Podsvícení: LED Nativiní rozlišení: 1920 x 1080 (2.1 megapixel Full HD) Poměr stran: 16:9 Jas: 350 Statický kontrast: 1200:1 Doba odezvy: 8ms Pozorovací úhly: 178°/178° Rozsah barev: 16.7mln 8bit (NTSC 72%) Rozteč bodů.: 0,364mm Barva: černá, lesklá Konektory/Rozhraní/Ovládání *Analogové vstupní porty: VGA x1 *Digitální vstupní porty: HDMI x3 *Audio Input: Mini Jack x1 *Řídící vstup monitoru: RS-232c x1, RJ45 (LAN) x1, IR x1 *Audio Out: RCA (L/R) x1, Reproduktory 2 x 10W *Řídící výstup monitoru: RS-232c x1, IR smyčka x1 *HDCP: 2,2 *USB Ports: x1 (2.0, FW update support) Mechanické Informace Montáž na zeď: 200 x 200mm Orientace: horizontální, vertikální Napájení Napájecí zdroj: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz Spotřeba [W]: 39 Obsah balení: *Kabely: napájecí, HDMI, RS-232c *Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti *Dálkové ovládání: ano (včetně baterie) Rozměry Rozměry(ŠxVxH): 725.5 x 422 x 54mm Hmotnost: 5,1 Záruka: 3 roky