32 megapixel UltraHD panoramatický obraz

Nová panoramatická dome kamera s 32 Mpix snímače s progresivním skenováním pro dosažení maximální kvality obrazu.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


HIKVISION, přední světový poskytovatel inovativních řešení pro video sledování, představil panoramatickou kameru ultra HD 32 MP do své oceněné řady PanoVu.

Nová panoramatická dome kamera série DS-2CD6984G0-IH(S)(AC) 32 MP používá čtyři 1/2" CMOS snímače s progresivním skenováním pro dosažení skutečně horizontálního panoramatu o 180 stupních a vertikálního zorného pole o 95 stupních. Čtyři videozáznamy jsou spojeny samotnou kamerou, která vytvoří jediný, hladký panoramatický snímek.

Frank Zhang, generální ředitel oddělení mezinárodního marketingu produktů společnosti HIKVISION, říká: "Jsme velmi rádi, že do oceňované rodiny produktů PanoVu přidáme tuto špičkovou kameru s vysokým rozlišením. Společnosti s velkými venkovními prostory neustále hledají inovativní způsoby sledování a ochrany svých pozemků. Naše 32 MP kamera jim dává některé z nejpozoruhodnějších panoramatických a HD monitorovacích funkcí na trhu."

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Působivé HD rozlišení
Kamera nabízí působivé HD s maximálním rozlišením 8160 × 3616 pixelů. S rozlišením obrazu 32 MP při rychlosti 30 fps zajišťuje plynulý náhled a přehrávání obrazu.

HD kvalita obrazu - dokonce i v noci
DS-2CD6984G0-IH(S)(AC) je navržena se schopností vysoké kvality obrazu i při špatném osvětlení až 0 lux - díky čtyřem vloženými infračervenými LED diodám, je obraz jasný až do vzdálenosti 20 metrů.

Více režimů zobrazení
Kamera má také řadu režimů zobrazení, které vyhovují potřebám uživatelů. Kromě standardního panoramatického zobrazení 32 MP si mohou uživatelé vybrat panoramatický snímek v rozlišení 8 MP, aby snížili nároky na prostor v uložišti videorekordéru. Kamera může také dodat čtyři, 8 MP samostatné snímky z každého objektivu nebo čtyři snímky v rozděleném panoramatickém zobrazení.

Ideální řešení pro sledování velkých otevřených prostorů
DS-2CD6984G0-IH(S)(AC) je díky širokému zornému poli ideální pro velké, otevřené prostory, jako jsou stadiony, náměstí, zábavní parky a průmyslové objekty. Pouze jedna kamera může pokrýt oblast, která předtím vyžadovala více kamer, což snižuje nároky na IP kanály. Díky tomu je instalace a konfigurace mnohem jednodušší, rychlejší a potenciálně nákladově efektivnější.Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.