49" D-LED Philips 49BDL2105X-FHD,IPS,500cd,VW,24/7
Kód:
137409
P/N:
49BDL2105X/00
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
PHILIPS
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem 3 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 49 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 1077,6 x 607,8 x 93,3 |
| Kontrast (statický) | 1 100:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ano |
| Konektor DVI | Ano |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Úhlopříčka (") | 48,5 |
| Hmotnost přesná (kg) | 21,7 |
| Model | 49BDL2105X/00 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 8 |
| Způsob použití | Komerční/Vzdělávací |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Celkový výkon repro (W) | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Doba provozu | 24/7 |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 2 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W) | 100 |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 400 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 15,1 do 25 |
| Rozlišení - standard | Full HD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | Philips |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ne |
| Flicker Free | Ne |
Signage Solutions Displej Video Wall Displej Philips X-Line Videowall byl navržen pro nepřetržitý provoz a díky pohlcujícímu pohyblivému obrazu uchvátí každého zákazníka. Díky platformě CMND je správa vašeho obsahu hračka a funkce FailOver vám dodá klid. Podsvícení: Podsvícení Direct LED Úhlopříčka [palce]: 48,5 palců Rozlišení: 1920 x 1080p Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz Poměr stran: 16:9 Kontrast: 1100:1 Odezva [ms]: 8 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 1,07 B Reproduktory: 2 × 10 W (RMS) Konektory: Vstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) *DVI-D (x 1) *HDMI 2.0 (x 2) *VGA (analogové D-Sub) (x 1) Vstup zvuku: *3,5mm konektor Mini Jack (x 1) Výstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) Výstup zvuku: *3,5mm konektor Mini Jack (x 1) Externí ovládání: *3,5mm konektor jack IR (vstup) *LAN RJ45 (x2) Další připojení: *OPS *USB 2.0 (x 1) *Senzor teploty Spotřeba [W]: 100 W Stand By režim [W]: 0,5 W Třída energetické náročnosti: G Montáž na zeď: 400 x 400 mm, M6 Naklápění monitoru: Na šířku (24/7)/ Na výšku (24/7) Barva: černá Rozměry (ŠxVxH mm): *Šířka přístroje: 1077,6 mm *Výška přístroje: 607,8 mm *Hloubka přístroje: 93,3 (držák na stěnu D@Wall Mount) / 103,3 (rukojeť D@Handle) mm Hmotnost [kg]: 21,7 kg Záruka: 36 měs.