AcuSense" a "ColorVu" pro TurboHD 5.0

HIKVISION představuje nové technologie pro TurboHD "AcuSense" a "ColorVu"
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování a kamerové systémy, právě přinesla novou úroveň analogového sledování - zavedení Deep Learning. Touto AI je vybaveno nahrávací zařízení AcuSense Turbo DVR (první na světě) a kvalitu obrazu 24 hodin denně poskytují kameru ColorVu Turbo.

Technologie AcuSense je založena na algoritmu Deep Learning, který se v loňském roce začal objevovat v produktech IP. Deep Learning algoritmy jsou mnohem hlubší programování ve srovnání s konvenčními inteligentními algoritmy, které fungují pouze na povrchové úrovni. Tyto algoritmy se učí novým funkcím a poskytují neuvěřitelně přesný a konzistentní výkon při analýze videoobsahu (VCA).

AcuSense dokáže identifikovat lidské tělo a vozidlo ve velkého množství předmětů. Nejenže dokáže detekovat vniknutí lidí a vozidel, ale může také odfiltrovat falešné poplachy, které by byly vyvolány jinými pohyblivými objekty, nepředstavujícími hrozbu.

Tato technologie také přináší výkonnou a rychlou funkci vyhledávání, která dokáže analyzovat nahrávky a vyhledat všechny obrazy člověka nebo vozidla, které odkazují na příslušný videoklip. To znamená, že uživatelé mohou rychle vyhledat konkrétní cíl. Tyto vzrušující funkce činí DVR výkonnější a spolehlivější než kdykoli předtím.

Zatímco AcuSense je mozkem systému - očima jsou kamery ColorVu s pokročilým objektivem F1.0 s velkou clonou, poskytující více světla, jasnější obrazy a vyváženější expozici. Přidáním vysoké citlivosti v prostředích s extrémně slabým osvětlením může kamera poskytovat živé, video v plné barvě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v téměř 90% situací. Kamery mají také teplé dodatečné osvětlení a rozptylovou čočku proti oslnění, která zaručuje živý obraz ve velmi tmavých místech.

Tyto technologie se hodí pro uživatele, kteří budou moci přenést spoustu inteligentních funkcí do stávajícího systému tím, že jednoduše nahradí starší DVR model novinkou AcuSense. Toto zařízení je snadné na použití, což šetří pracovní sílu i finance.

"Už dlouho dokazujeme užitečnost řešení Deep Learning pro IP - dalším krokem je zprostředkovat tuto inovativní technologii také analogovým uživatelům," říká Peter Guan, ředitel marketingu společnosti HIKVISION pro Evropu. "Toto je poprvé, kdy jsme schopni poskytovat takovou kvalitu barev kamery během celého dne. Myslíme si, že to přinese hodně změn na analogovém trhu."

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.