AOC/CU34P3CV/34"/VA/3440x1440/100Hz/4ms/Black/3R
Kód:
135568
P/N:
CU34P3CV
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
AOC
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem 4 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 34 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,23175 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Panorama - 21:9 |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Kontrast (statický) | 3 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 3440x1440 |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Úhlopříčka (") | 34 |
| Model | CU34P3CV |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ano |
| Doba odezvy (ms) | 4 |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Prohnutý monitor | Ano |
| Celkový výkon repro (W) | 10 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 100 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 1 |
| Power Delivery | Ano |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Rozlišení - standard | UWQHD |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | AOC |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D922110301 |
| Výkon Power Delivery (W) | 65 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 300 |
| Flicker Free | Ano |
Produktivita, konektivita a komfort AOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakřivený IPS monitor s atraktivním třístranným ultratenkým rámečkem, který nabízí skutečně působivé sledování. Poměr stran Wide QHD 21:9 tohoto modelu rozšiřuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohled pro lepší filmový zážitek. Panel se vyznačuje jasem 300 nitů a velkorysými 178/178° širokými pozorovacími úhly, spolu se dvěma vestavěnými 5W + 5W reproduktory pro zvýšení vaší každodenní produktivity v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s konektorem USB-C podporujícím příkon napájení až 65 W, přenos dat a alternativní režim DisplayPort. Konektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB rozbočovač a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací včetně EPA, TCO a EPEAT. * 1500R * PbP, PiP Typ obrazovky: VA Podsvícení: WLED Úhlopříčka [palce]: 34 Rozlišení: 3440 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.23175 Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz Poměr stran: 21:9 Povrch displeje: Antireflexní (AG) Jas [cd/m2]: 300 Kontrast: 3000:1 Odezva [ms]: 4 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 16,7 milionu Reproduktory: 5 W x 2 Konektory: *HDMI 2.0 x 1 *DisplayPort 1.4 x 1 *USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W) *ROZBOČOVAČ USB *VYSOKORYCHLOSTNÍ ROZBOČOVAČ USB: USB 3.2 *PORT USB PRO RYCHLÉ NABÍJENÍ *RJ-45 *AUDIO VÝSTUP: Výstup pro sluchátka (3,5 mm) Napájení: Interní, 100 - 240V 50/60Hz Montáž na zeď: 100 x 100 Naklápění monitoru: *NAKLONĚNÍ: -5/23 *NASTAVENÍ VÝŠKY (MM): 150 mm *NATOČENÍ: -175/175 Barva: Černá Obsah balení: *KABEL HDMI: 1.8 *KABEL DISPLAYPORT: 1.8 *KABEL USB-C NA C/A: 1.8 *NAPÁJECÍ KABEL C13: 1.8 TCO Certified: Ano Záruka: 36 měs.