AOC/CU34V5C/34"/VA/3440x1440/100Hz/1ms/Black/3R
Kód:
135569
P/N:
CU34V5C/BK
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
AOC
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 20 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 34 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,23175 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Panorama - 21:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 808,1 x 365,3 x 99,9 |
| Kontrast (statický) | 3 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 3440x1440 |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 34 |
| Hmotnost přesná (kg) | 9,34 |
| Model | CU34V5C |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ano |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Prohnutý monitor | Ano |
| Celkový výkon repro (W) | 10 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 100 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 1 |
| Power Delivery | Ano |
| PIP (Picture in Picture) | Ano |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W) | 60 |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | UWQHD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | AOC |
| Výkon Power Delivery (W) | 65 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 300 |
| Flicker Free | Ano |
Elegantní doplněk do domácí kanceláře AOC CU34V5C je vybaven 34” VA prohnutým panelem s Ultrawide QHD Rozlišení 21:9 pro pohlcující divácký zážitek ve trojstranném čelním šasi, které můžete naklánět a přizpůsobovat jeho výšku dle potřeby. Připraven podpořit vaši produktivitu s USB-C s Power Delivery až 65 W, 4 USB porty a HDMI. Nabízí také Picture-by-Picture Multiview pro nejsložitější multitasking. * 1500R * Freesync * Low Blue Light * PbP, PiP * ZÁMEK KENSINGTON Typ obrazovky: VA Podsvícení: WLED Úhlopříčka [palce]: 34 Rozlišení: 3440 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.23175 Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz Poměr stran: 21:9 Povrch displeje: Antireflexní (AG), 6H Jas [cd/m2]: 300 Kontrast: 3000:1 Odezva [ms]: DOBA ODEZVY GTG: 4 ms, DOBA ODEZVY MPRT: 1 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 16,7 milionu Reproduktory: 5 W x 2 Konektory: *HDMI 2.0 x 1 *DIGITÁLNÍ HDCP (VERZE HDMI): HDCP 2.2 *DisplayPort 1.2 x 1 *USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W) *VYSOKORYCHLOSTNÍ ROZBOČOVAČ USB: USB 3.2 (Gen 1) *PORTY USB PRO DOWNSTREAM: 4 *PORT USB PRO RYCHLÉ NABÍJENÍ *AUDIO VÝSTUP: Výstup pro sluchátka (3,5 mm) Napájení: Interní, 100 - 240V 50/60Hz Spotřeba [W]: 60 Stand By režim [W]: 0.5 Montáž na zeď: 100 x 100 Naklápění monitoru: *NAKLONĚNÍ: 3° ±2° ~ 21° ±2° *NASTAVENÍ VÝŠKY (MM): 130 mm *NATOČENÍ: 28° ±2° ~28° ±2° Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 808.1 x (397.3~527.3) x 250 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 808.1 x 365.3 x 99.9 mm Hmotnost [kg]: 9.34 Obsah balení: *KABEL HDMI: 1.5 *KABEL USB-C NA C: 1.8 *NAPÁJECÍ KABEL Záruka: 36 měs.