AOC MT VA LCD WLED 27" Q27E3UMF - VA panel, 2560x1440, HDMI, DP, USB 3.2, repro, pivot
Kód:
128275
P/N:
Q27E3UMF
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
AOC
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Použití | Kancelářský | Úhlopříčka displeje (") | 27 |
| Vlastnost | Rovný | Formát obrazovky | 16:9 |
Monitor Q27E3UMF
Model AOC Q27E3UMF používá skvělý 27" VA panel se širokým pozorovacím úhlem, detailním a křišťálově čistým rozlišením QHD a jasem 300 nitů. Nabízí také všechny náležitosti pro práci nebo studium a podporuje dlouhé hodiny práce díky funkcím péče o oči jako Low Blue Mode a Flicker Free. Pro síťovou pracovní stanici nabízí také správu kabelů pro kompletní konektivitu.
Rozlišení QHD
Výškově nastavitelný stojan
Rozbočovač USB
Specifikace
| Informace o monitoru | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" / 68,6 cm |
| Ploché / Zakřivené | Plochá |
| Tvrdost displeje | 3H |
| Úprava panelu | Antireflexní (AG) |
| Rozteč obrazových bodů | 0.2331 |
| Počet bodů na palec | 109 |
| Rozlišení panelu | 2560x1440 |
| Rozlišení | QHD |
| Poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Typ podsvícení | WLED |
| Obnovovací frekvence | 75 Hz |
| Statický kontrastní poměr | 4000:1 |
| Dynamický kontrastní poměr | 20M:1 |
| Pozorovací úhel (CR10) | 178/178 |
| Barvy displeje | 16.7M (8bits) |
| Obrazové specifikace | |
| Technologie synchronizace (VRR) | Adaptive Sync |
| Vertikální frekvence digitálního signálu | 48-75Hz |
| Horizontální frekvence digitálního signálu | 30k-114kHz |
| Zamezení blikání | Flicker Free |
| Technologie potlačení modrého světla | Low Blue Light |
| KVM | Ne |
| Barevný prostor (SRGB) CIE 1931 % | 99.2 |
| Barevný prostor (SRGB) CIE 1931 % | 97 |
| Informace o skříni | |
| Typ rámečku (přední) | Bez rámečků na 3 stranách |
| Barva rámečku (přední) | Černá |
| Povrch rámečku (přední) | Texturovaná |
| Barva skříně (zadní strana) | Černá |
| Povrch skříně (zadní strana) | Texturovaná |
| Odnímatelný stojan | Ano |
| Reproduktory | Ano |
| Výkon reproduktorů | 2 W x 2 |
| Zámek KENSINGTON | Ano |
| Držák na stěnu VESA | 100x100 |
| Ergonomické informace | |
| Naklonění | -5°~35° |
| Nastavení výšky | 150mm |
| Natočení | 175°±5° |
| Otočení na výšku | -90°~90° |
| Udržitelnost | |
| Certifikováno TCO | 9 |
| ENERGY STAR | Energy star 8 |
| EPEAT | Yes (any level) |
| Ekologické prohlášení ECMA | Ano |
| Uhlíková stopa produktu (PCF) | Ano |
| OEEZ | Ano |
| Shoda se směrnicí ROHS | Ano |
| HF | Ano |
| Kryt bez obsahu PVC/BFR | Ano |
| Bez obsahu rtuti | Ano |
| Recyklovatelný obalový materiál | 100% recyklovatelný |
| Recyklovaný obalový materiál | > 80% recyklovaný obal |
| Recyklované plasty | 0.85 |
| Spotřeba energie | |
| Zdroj napájení | 100 - 240V 50/60Hz |
| Spotřeba energie (testovací metoda energystar) ve wattech | 19,6 |
| Spotřeba energie (typická) ve wattech | 26 |
| Spotřeba energie v pohotovostním režimu ve wattech | 0.5 |
| Spotřeba energie ve vypnutém stavu ve wattech | 0.3 |
| Energetická třída | F |
| Informace o konektivitě | |
| HDMI | HDMI 1.4 x 1 |
| Digitální HDCP (Verze HDMI) | HDCP 1.4 |
| DISPLAY PORT | DisplayPort 1.2 x 1 |
| Rozbočovač USB | Ano |
| Vysokorychlostní rozbočovač USB | USB 3.2 (Gen 1) |
| Porty USB pro downstream | 2 |
| Audio výstup | Výstup pro sluchátka (3,5 mm) |
| Rozměry produktu | |
| Rozměry produktu včetně základny | 614.7x396.21~544.49x200.12 mm |
| Rozměry produktu bez základny | 614.7x369.6x52.8 mm |
| Rozměry balení | 820x481x162 mm |