ASUS LCD 27" PA279CV 3840x2160 ProArt 5ms, 350cd, repro USB-C-VIDEO-65W DP HDMI Flicker-free, PIP/PbP Pivot
  • Kód:
    129443
  • P/N:
    90LM06M1-B01170
  • Záruka:
    36 měsíců
  • Výrobce:
    ASUS Taiwan
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem více než 20 ks
  • Sklad Praha
    Do 24 hod
  • Sklad Brno
    Do 24 hod
  • Sklad Plzeň
  • Celní sklad (24hod)
    Skladem více než 20 ks
  • Koncová cena bez DPH:
  • Koncová cena s DPH:
  • Recyklační poplatek:
  • Autorský poplatek:
ks
Porovnat produkt
  • Popis
  • Související produkty
  • Fotogalerie
Základní parametry
Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Použití Profesionální Rozlišení displeje 3840x2160 (4K UHD)
Úhlopříčka displeje (") 27 Vlastnost Rovný
Model
ProArt Display PA279CV
Displej
Úhlopříčka (palce) :27
Pixels Per Inch (PPI) : 163
Poměr stran :16:9
Zobrazovací plocha displeje(VxŠ):596.74 x 335.66 mm
Povrch displeje :Non-Glare
Podsvětlení :LED
Typ panelu:IPS
Pozorovací úhly (CR?10, H/V) :178 ° / 178 °
Rozteč bodu :0,155 mm
Rozlišení :3840 x 2160
Barevný rozsah (sRGB) :100%
Jas (běžný):350cd/?
Kontrastní poměr (Typ.) :1000:1
Barvy:1073.7M (10 bit)
Doba odezvy:5ms(GTG)
Obnovovací frekvence (Max) :60Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range) :HDR10
Technologie Flicker-Free:Ano
Záruka LCD ZBD:Ano (3 roky)
Funkce videa
ProArt přednastavení :Standardní
ProArt přednastavení :sRGB
ProArt přednastavení :DCI-P3
ProArt přednastavení :DICOM
ProArt přednastavení :Rec. 709
ProArt přednastavení :Scenérie
ProArt přednastavení :Čtení
ProArt přednastavení :Tmavá místnost
ProArt přednastavení :Rychlé vykreslování
ProArt přednastavení :HDR
ProArt přednastavení :Uživatelský režim 1
ProArt přednastavení :Uživatelský režim 2
Teplota barvy Výběr:Ano (5 režimů)
Nastavení barev:6osé nastavení (R, G, B, C, M, Y)
Gamma Adjustment : Ano (s podporou Gamma 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6 )
Color Accuracy : ?E ? 2
ProArt Palette : Ano
QuickFit : Ano
Technologie PIP / PbP :Ano
HDCP : Ano, 2.2
Technologie VRR :Yes (Adaptive-Sync)
ProArt Chroma Tune : Ano
Low Blue Light : Ano
Výběr režimů HDR :Ano
Možnosti zvuku
Reproduktor:Ano (2 W x 2)
I/O Porty
USB-C x 1 (DP Alt Mode)
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Sluchátkový konektor :Ano
USB-C Power Delivery : 65 W
Kmitočet signálů
Kmitočet digitálního signálu :29~160 KHz (H) / 40~60 Hz (V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie:< 32W
Režim úspory energie:< 0.5W
Režim úspory energie:0 W (pevný přepínač)
Napětí :100-240V, 50/60Hz
Konstrukce
Naklopení :Ano (+35° ~ -5°)
Otáčení :Yes (+45° ~ -45°)
Otáčení:Ano (+90 ° až -90 °)
Nastavení výšky :0~150mm
Montáž na zeď VESA :100 x 100 mm
Zámek Kensington :Ano
Rozměry
Fyzické rozměry se stojanem (ŠxVxH) :614 x (373.5~523.5) x 227.82 mm
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.40 x 36.99 x 5.99 cm (24.17" x 14.56" x 2.36")
Box Dimension (W x H x D) : 68.00 x 51.60 x 16.10 cm (26.77" x 20.31" x 6.34")
Hmotnost
Net Weight : 8.6 kg (18.96 lbs)
Net Weight without Stand : 5.7 kg (12.57 lbs)
Gross Weight : 11.2 kg (24.69 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionů)
Zpráva o předkalibraci barev
Kabel DisplayPort
Napájecí kabel
Kabel USB-C
Záruční list
Uvítací karta
Certifikace
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
Certifikace Calman
Poznámka
*Due to video and data transmission will share the USB bandwidth; the maximum video resolution will be 4K@30Hz when using USB-C (DP Alt Mode) and USB transmission is set to USB 3.2.