ASUS TUF/VG32WQ3B/32"/VA/QHD/180Hz/1ms/Černá/3R
Kód:
135682
P/N:
90LM0AP1-B01171
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
ASUS Taiwan
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 20 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 32 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 2560x1440 |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - povrch | antireflexní |
| Úhlopříčka (") | 32 |
| Model | VG32WQ3B |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Celkový výkon repro (W) | 2 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 180 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 1 |
| HDR | HDR10 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Rozlišení - standard | QHD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | ASUS TUF |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| Flicker Free | Ano |
ASUS TUF Gaming VG32WQ3B *31,5palcový zakřivený herní monitor QHD 1500R s ultrarychlou obnovovací frekvencí 180 Hz určený pro profesionální hráče a pohlcující hry. *Technologie ASUS Fast IPS umožňuje dobu odezvy 0,5 ms (min.) pro ostrý herní obraz s vysokou snímkovou frekvencí. *Technologie ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) eliminující ghosting a trhání pro ostrý herní obraz Displej *Velikost panelu (v palcích) : 31.5 *Poměr stran: 16:9 *Zobrazovací plocha (V x V): 697,344 x 392,256 mm *Povrch displeje : antireflexní *Typ podsvícení : LED *Typ panelu : Rychlý VA *Pozorovací úhel (CR>=10, H/V) : 178°/ 178° *Zakřivení: 1500R *Rozteč pixelů: 0,272 mm *Rozlišení: 2560x1440 *Barevný prostor (sRGB) : 120% *Barevný prostor (DCI-P3): 90% *Jas (typ.) : 300cd/m2 *Kontrastní poměr (typ.) : 3500:1 *Barvy displeje : 16,7M *Doba odezvy : 1 ms (GTG), 0,5 ms (min.) *Obnovovací frekvence (max.) : 180 Hz *Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10 *Flicker Free : Ano Funkce *Technologie Trace Free : Ano *GameVisual : Ano *Barevná teplota. Výběr: Ano (4 režimy) *GamePlus : Ano *HDCP : Ano, 2.2 *Extrémně nízké rozmazání pohybu : Ano *Technologie VRR : Ano (adaptivní synchronizace) *Technologie GameFast Input : Ano *Shadow Boost : Ano *DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center *Low Blue Light : Ano *Režim více HDR : Ano Audio *Reproduktor: Ano (2Wx2) Vstupy/výstupy *DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2) *HDMI(v2.0) x 2 *Konektor pro sluchátka: Ano Spotřeba a napájení *Spotřeba energie : <32W *Režim úspory energie : <0.5W *Režim vypnutí napájení : <0.3W *Napětí : 100-240 V, 50/60 Hz Rozměry *(š x v x h): 71,0 x 50,7 x 21,4 cm. Web výrobce: