ASUS TUF/VG34VQL3A/34"/VA/3440x1440/180Hz/1ms/Black/3R
Kód:
135750
P/N:
90LM06F0-B01E71
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
ASUS Taiwan
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 20 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 34 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,232 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Panorama - 21:9 |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 808 x 364 x 111 |
| Kontrast (statický) | 4 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 3440x1440 |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 34 |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,8 |
| Model | VG34VQL3A |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Prohnutý monitor | Ano |
| Celkový výkon repro (W) | 4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 180 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 2 |
| PIP (Picture in Picture) | Ano |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W) | 27 |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | UWQHD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | ASUS TUF |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 400 |
| Flicker Free | Ano |
TUF Gaming VG34VQL3A Curved Gaming Monitor – 34 inch WQHD (3440 x 1440), 180Hz, 1500R, Curved design, Extreme Low Motion Blur™, Freesync™ Premium Pro, 1ms (GTG), 125% sRGB, DisplayHDR™ 400, DisplayWidget Center *Trace Free Technology *GameVisual *Color Temp. Selection (4 modes) *GamePlus *PIP / PBP Technology *HDCP 2.2 *Extreme Low Motion Blur *VRR Technology (Adaptive-Sync) *GameFast Input technology *Shadow Boost *DisplayWidget: DisplayWidget Center *Low Blue Light Typ obrazovky: VA Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 34 Rozlišení: 3440 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.232 mm Obnovovací frekvence [Hz]: 180 Hz Poměr stran: 21:9 Povrch displeje: Non-Glare Jas [cd/m2]: 400 Kontrast: 4000:1 Odezva [ms]: 1 ms (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178° Počet barev: 16.7 M Reproduktory: 2W x 2 Konektory: *DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3) *HDMI (v2.0) x 2 *USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A *Earphone Jack Napájení: 100-240V, 50/60Hz Spotřeba [W]: <27 W Stand By režim [W]: <0.5 W Montáž na zeď: 100 x 100 mm Naklápění monitoru: *Tilt (+20° ~ -5°) *Swivel (+10° ~ -10°) *Height Adjustment: 0~130 mm Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 808 x (411~541) x 250 Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 808 x 364 x 111 Hmotnost [kg]: 5.8 kg/ 8.1 kg Záruka: 36 měs.