AXIOM nová produktová řada EZS

Rozšiřujeme produktovou řadu o EZS poplachové řešení integrované do jedné platformy
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních bezpečnostních produktů, představuje novou řadu řešení pro elektronické zabezpečovací systémy EZS. Spojení největšího producenta CCTV a více než 30 let zkušeností společnosti (PYRONIX) v oboru elektronického zabezpečení nabídne zákazníkům unikátní řešení win-win. Nová produktová řada zabezpečovacích systémů nabídne profesionálním montážním firmám inovativní a spolehlivé řešení elektronické zabezpečovací technologie spojené do jednoho celku s kamerovými systémy HIKVISION.

Díky elegantním, stylovým a diskrétním designům jsou tato řešení vhodná pro všechny oblasti trhů, včetně domácích, komerčních a průmyslových aplikací.

Produkty jsou kompatibilní s celým portfoliem produktů společnosti HIKVISION a integrují se prostřednictvím iVMS a aplikace Hik-Connect se standardním Cloudovým rozhraním. Tato nová a inovativní kombinace nabízí vysoce spolehlivé a dlouhodobě osvědčené řešení pro kamerový dohled spojený se zabezpečovacím zařízením a spuštění poplachu spolu s plným ovládáním i sledováním na dálku a s ověřením událostí pomocí služby Video verifikace narušení objektu.

Spojení těchto technologií umožňuje koncovým uživatelům na dálku zapínat a vypínat svůj bezpečnostní systém, prohlížet a ukládat záznamy prostřednictvím jediné platformy. Také pomáhá odborníkům v oblasti bezpečnosti zaměřovat se na nové využití těchto technologií na trhu a zvyšovat jejich obchodní potenciál.

"Velice nás těší nyní představit novou generaci plně integrovaných poplachových řešení v jedné ucelené platformě, která spojí inovaci a osvědčené technologie," řekl Jiang Feng Zhi, vedoucí divize alarmů společnosti HIKVISION a pokračuje: "Výhodou nové řady alarmů HIKVISION je, že spojuje technologie zabránění vniknutí do objektu a video sledování, které byly navrženy tak, aby fungovaly v dokonalé harmonii, aby našim partnerům v celosvětovém měřítku přinesly největší přednosti a nejlepší výkony na trhu.“

"Dodáváním systémů integrovaných na jedné platformě prostřednictvím našeho softwaru a aplikace iVMS + Hik-Connect maximalizujeme hodnotu a efektivitu bezpečnostních systémů pro instalační firmy i koncové uživatele prostřednictvím inovativních produktů."

Systém AXIOM je bezdrátový systém, který podporuje více komunikačních cest, a je tak flexibilnější a bezpečnější. Může být propojen s rozsáhlým portfoliem bezdrátových periferií společnosti HIKVISION a Pyronix, které poskytují řešení bezpečnosti a ochrany života napříč mnoha oblastmi trhu.

AXIOM hub prezentace 6-page

Vítejte v revoluci na jedné platformě.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.HIKVISION KIT AXIOM HUB DS-PWA32-NST

Sada bezdrátové EZS obsahuje: 1x DS-PWA32-HSR, 1x DS-PD2-P10P-W, 1x kontakt DS-PD1-MC-WWS, 5x čip DS-PTS-MF; Komunikace: LAN, Wifi, 3G/4G; integrovaná RFID čtečka
Kód: 105305, Part Number: 302401172, ID: 5509
Nnovinka
VC+SNC: 7 574 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem > 20 ks