Bezpečné řešení pro cloudový video dohled

Bezproblémové a bezpečné řešení pro cloudový video dohled = spojení HIKVISION a Eagle Eye Networks Ltd.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování a společnost Eagle Eye Networks, přední světový dodavatel řešení pro video sledování v cloudu, zahájila technologické partnerství, které zákazníkům poskytuje bezproblémové a bezpečné řešení cloudového video dohledu.

Cyber Lockdown kamer společnosti Eagle Eye blokuje komunikaci kamer přes internet, blokuje vzdálené útoky na kamery a nedovolí infiltraci trojan viry. Funkce Cyber Lockdown výrazně zvyšuje bezpečnost systémů sledování videa, snižuje riziko a minimalizuje údržbu kamer.

Ačkoli VMS společnosti Eagle Eye pro video sledování v cloudu již funguje pro stovky kamer různých výrobců, partnerství HIKVISION přináší cenný přínos. To je obzvláště užitečné pro zákazníky, kteří nemají možnost neustále sledovat a řešit kybernetické hrozby pro svou síť a zařízení, která jsou do sítě připojena.

"Jsme nadšeni partnerstvím s Eagle Eye Networks," říká Jens Berthelsen, manažer pro Globální partnerství společnost HIKVISION Europe. "Společnost Eagle Eye Networks vede v zabezpečených řešeních pro video monitorování založených na cloudových technologiích a kombinace našich kamer a jejich technologie poskytuje skvělou flexibilitu řešení a poměr cena/výkon."

Díky investicím společnosti Eagle Eye Networks do vybudování globálních datových center umožňuje tato společnost svým zákazníkům snadné nasazení dohledových video systémů po celém světě a současně zachovat jednotnost a kybernetickou bezpečnost.

HIKVISION a Eagle Eye Networks spolupracují také na integraci technologie HD-TVI do Eagle Eye Security Cloud VMS. To umožní zákazníkům a partnerům snížit provozní náklady využitím stávajících koaxiálních kabelů při upgradu na kamerové systémy s vysokým rozlišením.

Pro využití cloudové služby ve Vašich mobilních zařízení používejte aplikaci Hik-connect. Stará aplikace iVMS4500 už není výrobcem podporována, tak nemusí se zařízeními Hikvison fungovat korektně, a může představovat bezpečnostní riziko.

Rishi Lodhia, výkonná ředitelka společnosti Eagle Eye Networks pro EMEA, vede program růstu Eagle Eye Networks pro Evropu a zaznamenal mimořádné propojení mezi prodejními programy společnosti HIKVISION a Eagle Eye Networks. "Dealeři HIKVISION jsou mimořádně schopnou skupinou odborníků z oboru a jsou velmi ohleduplní k bezpečnosti počítačů a dodržování GDPR. Použití kamer HIKVISION v kombinaci s Turbo rekordéry pro cloud společnosti Eagle Eye Networks je spojení předurčené k úspěchu."


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.