Blazer Pro - špičkový All-in-One server

Hikvision představuje Blazer Pro - špičkové serverové řešení "vše v jednom"
Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, uvedla na trh Blazer Pro, serverové řešení "vše v jednom", navržené speciálně pro potřeby středního až velkého počtu kamer v kritických projektech síťové kontroly.

Díky kombinaci softwaru HIKVISION pro správu videa a výkonného ukládání dat v jednom fyzickém serveru je Blazer Pro schopen pracovat až s 128 nebo 256 kanály. Pro každou velkou až středně velkou aplikaci pro video sledování poskytuje server all-in-one nejen základní funkce jako nahrávání, náhled live videa v reálném čase, zpětné přehrávání a správu alarmů, ale také volitelné pokročilé funkce jako ANPR, business intelligence a počítání lidí.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Spolehlivost, se kterou můžete počítat

Blazer Pro splňuje nejvyšší nároky na vlastnosti a spolehlivost a je tak vhodný pro rozsáhlé projekty video sledování, jako jsou nákupní centra, dopravní uzly, kasina, městská centra a finanční aplikace. S využitím designu s dvojími deskami zajišťuje řešení typu all-in-one bezpečný systém zálohování, přičemž serverová deska a paměťová deska pracují nezávisle, takže v případě selhání VMS serveru zůstávají funkce normálního nahrávání, náhledu a přehrávání nedotčeny. Paměťová deska využívá stabilní architekturu Linuxu a umožňuje tak spolehlivější provoz.

Pokud v projektu s několika lokálními NVR, které provádějí místní nahrávání a využívají Blazer Pro jako centrální platformu pro správu těchto NVR, dojde k lokálnímu problému s NVR nebo je odstraněn (ukraden), není vše ztraceno, protože zařízení Blazer Pro si udrží klíčové údaje IP kanálů z tohoto NVR. Toto řešení zajišťující prevenci ztráty dat je umožněno tím, že klíčové IP kanály jsou současně přenášeny v reálném čase pro nahrávání z místního NVR na centrální server Blazer Pro. Díky tomuto řešení HIKVISION zajišťuje pomocí Blazer Pro bezpečnost klíčových dat místních IP kanálů.

Flexibilní provoz

Blazer Pro se může pochlubit řadou pokročilých technologií pro videozáznamy a bezpečnostní systémy, včetně systému Flexible User Management, který umožňuje uživatelům upřednostňovat přístup pro manažery a zaměstnance - aby bylo zajištěno, že jednotliví uživatelé mají přidělený pouze nezbytný přístup k systému. Blazer Pro propojuje dříve oddělené NVR / DVR s centralizovaným řízením

Blazer Pro pro správu alarmů je jednoduché a přátelské rozhraní, které zobrazuje poplach v reálném čase, usnadňuje identifikaci poplachu, vyhledávání příslušného videa a souvisejících informací v jediném okně.

"Společnost HIKVISION nadále inovuje bezpečnostní technologie, které uživatelům poskytují klid a pohodu. Nové řešení Blazer Pro VMS server zajišťuje, že veškerá investice do velké kamerové sítě bude dále zhodnocena díky spolehlivému, jednoduchému a efektivnímu systému kontroly," uvedl Keen Yao, viceprezident Mezinárodního obchodního centra HIKVISION


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.