Značka:
CCTV
Skladem

Vnitřní koaxiální kabel RG59 100m

75 ohm, vnitřní prostředí; Vhodný pro HD-SDI do 90m; Vhodný pro Analog do 100m; Plášť 6.1mm, jádro 0.81 mm; Balení 100m = v košíku 1 ks
Kód: 100060, Part Number: , ID: 1412
Dostupnost: Skladem 2 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 545 Kč bez DPH
Cena s DPH: 659 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

Venkovní koaxiální kabel RG59 100m

75 ohm, venkovní prostředí; vhodný pro HD-SDi do 90m; vhodný pro Analog do 200m; plášť 6.1mm, jádro 0.81mm; balení 100m = v košíku 1 ks
Kód: 100061, Part Number: , ID: 1410
Dostupnost: Na objednávku
Cena za ks:
Cena bez DPH: 599 Kč bez DPH
Cena s DPH: 725 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

Vnitřní Multikabel RG59 + 2x 1.0mm2 200m

75 ohm, do vnitřního prostředí; analog. kamery s IR max.do 60m; jádro Cu, prům.0.81 mm; plášť průměr 9.8mm ; balení 200m = v košíku 1ks
Kód: 100079, Part Number: , ID: 1670
Dostupnost: Skladem 2 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 2 999 Kč bez DPH
Cena s DPH: 3 629 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

Vnitřní Multikabel RG59 + 2x 1.0mm 100m

75 ohm, do vnitřního prostředí; analog. kamery s IR max.do 60m; jádro Cu, prům.0.81 mm; plášť průměr 9.8mm ; balení 100m = v košíku 1ks
Kód: 100080, Part Number: , ID: 1669
Dostupnost: Na objednávku
Cena za ks:
Cena bez DPH: 1 560 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1 888 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku
Vnitřní propojovací kabel BNC-BNC 2m
Akce

Vnitřní propojovací kabel BNC-BNC 2m

kabel propoj. BNC-BNC, 75 ohm; délka 2 m, průměr 5 mm; kvalitní BNC + koax RG58; flexibilní a ohebný kabel; Pro rychlou a snadnou montáž;
Kód: 100070, Part Number: , ID: 1415
Dostupnost: Skladem > 20 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 52 Kč bez DPH
Cena s DPH: 63 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

MikroTik wAPG-60ad kit 2ks

Přednastavený spoj BRIDGE, Venkovní /Vnitřní wifi spoj na 60GHz; transmiter a receiver, napájení , držák, stojan součástí balení; Integrovaná 15dBi anténa;Vyzařovací úhel -H 60°; Normy: 802.11ad / 1 000Mbps; Rozměry: 185 x 85 mm
Kód: 105326, Part Number: wAPG-60ad, ID: 5532
Dostupnost: Na objednávku
Cena za ks:
Cena bez DPH: 4 161 Kč bez DPH
Cena s DPH: 5 035 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

PoE napájení POE-15F

Vstupní 230 V, výstup 48V; 10/100 Mbps; Standardy: 802.3af, 802.3, 802.3u
Kód: 104448, Part Number: 75011502, ID: 4627
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 449 Kč bez DPH
Cena s DPH: 543 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

PoE napájení POE-30G-AT

Vstupní 230 V, výstup 48V; 10/100/1000 Mbps; Standardy: 802.3af, 802.3at, 802.3, 802.3u, 802.3ab
Kód: 104449, Part Number: 75011501, ID: 4628
Dostupnost: Skladem > 20 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 554 Kč bez DPH
Cena s DPH: 670 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC

1G SFP optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délce 1310nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 20km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring).
Kód: 104903, Part Number: 70107707, ID: 5074
Dostupnost: Skladem 2 ks
Cena za ks:
Cena bez DPH: 301 Kč bez DPH
Cena s DPH: 364 Kč s DPH
ks
Vložit do košíku