Citlivější kamery Smart Thermal Bullet

Nové senzory uvnitř Termálních IP kamer zajistí větší citlivost kamer za špatných světelných podmínek.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost Hikvision, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video dohled, uvedla na trh novou termální bullet kameru (HIKVISION DS-2TD2117), která se může pochlubit technologií Deep Learning a novým senzorem, zlepšujícím kvalitu obrazu. Tento produkt zpřístupňuje termální technologie i pro zájemce s nižším rozpočtem, takže je praktický pro menší řešení.

Kamera DeepinView, vycházející ze starších verzí, je vybavena novým vylepšeným senzorem 160 x 120 pixelů společnosti Hikvision. Kamera je také citlivější - detekuje teplotní rozdíl ekvivalentní šumu (NETD) 40mk (předchozí modely detekovaly na 50mk). NETD je standardním měřením citlivosti senzoru na tepelné záření v určitých částech elektromagnetického spektra.

Na základě algoritmů deep learning poskytuje kamera také výkonnou a přesnou analýzu chování, včetně detekcí, jako je překročení stanovených linií, narušení, vstup a odchod z perimetru. Inteligentní funkce detekce člověka / vozidla pomáhá redukovat falešné poplachy způsobené zvířaty, chvěním kamery, padajícími listy nebo jinými irelevantními objekty, což výrazně zvyšuje přesnost spuštění alarmu. Kamery jsou navíc vybaveny vestavěným grafickým procesorem. Tento vysoce výkonný grafický procesor může v budoucnu podporovat aktualizace pro složitější algoritmy s většími vzorky dat, aby se dále zlepšovala inteligentní analýza obsahu videa (VCA).

Mezi další funkce patří:
- spolehlivá funkce alarmu teplotní výjimky
- pokročilý algoritmus detekce požáru a kouření
- senzor rozlišení 160 x 120, senzor s vysokou citlivostí, podpora nastavení kontrastu
- úprava závěrky v různých režimech
- 3D DNR, 15 barevně nastavitelných palet, vylepšení detailů obrazu

Krátká ohnisková vzdálenost kamery (3 mm nebo 6 mm) z ní činí klíčový prvek v menších obvodových řešeních, jako jsou loděnice nebo parkoviště pro malé podniky. Jeho protipožární funkce se hodí v řešeních, jako jsou sklady a skládky odpadu, kde je prioritou vyhýbání se požáru. Tato kamera může snížit náklady na zabezpečení a zabránit poškození majetku, ale co je důležitější, může také zvýšit bezpečnost detekováním potenciálních požárů dříve, než k nim dojde.

„Naše výzkumné a vývojové středisko zaměstnává 10 000 lidí a tato kamera je skvělý příklad toho, jak posouvají hranice technologií,“ říká Peter Guan, ředitel prodeje a marketingu společnosti Hikvision Europe. „Použití nového teplotního senzoru znamená, že můžeme zákazníkům dodat citlivější a účinnější produkt.“


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou a Slovenskou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.