Smart Hybrid Light kamery s ColorVu

Běžné infračervené kamery poskytují černobílé snímky, což obvykle vede ke ztrátě detailů. Zatímco kamery s bílým světlem nabízejí barevné snímky, může být rušivé, když světla svítí celou noc. K vyřešení těchto nedostatků vytvořila společnost Hikvision nový přístup k technologii doplňkového osvětlení – Smart Hybrid Light. Kamera CCTV Hikvision s pokročilou technologií Smart Hybrid Light nabízí tři režimy doplňkového osvětlení (IR, bílé světlo nebo režim Smart). Na rozdíl od tradičního nočního vidění mohou naše kamery poskytovat vysoce detailní a detailní barevný obraz i v náročných světelných scénářích a zároveň poskytují uživatelům dobrý uživatelský zážitek. Uživatelé si mohou vybrat ideální režim osvětlení pro své aplikace.
Smart Hybrid ColorVu

Smart Hybrid Light Hikvision kamery s ColorVu jsou navrženy tak, aby vylepšily váš zážitek z nočního vidění prakticky v jakémkoli prostředí. Poskytují vždy dokonale zaostřený obraz v jakémkoli způsobu snímání noční scény. Výkonné technologie včetně ColorVu, Super Confocal, Smart Hybrid Light a dalších funkcí dodávají našim kamerám úžasnou spolehlivost a pokročilé možnosti.

Výhody
Senzační zobrazení

Senzační zobrazení při slabém osvětlení

Užijte si skvělé noční vidění vylepšené technologií Super Confocal se světelností F1.0

Společnost Hikvision překročila předchozí limity a vede v oboru díky dosažení jemného a komplexního konfokálního efektu s objektivem s velkou světelností F1,0, který zaručuje stejně ostré zobrazení v IR nebo viditelném světle.

Technologie ColorVu zajišťuje vynikající barevné zobrazení při ultra nízkém osvětlení.

Technologie Super Confocal zaručuje čistý a stabilní obraz bez rozostření při přepínání z barevného na černobílý.Chytřejší způsob monitorování

Monitorování chytřejším způsobem

Inteligentní technologie Acusense v kamerových systémech umožňuje využít přesné detekce osob a vozidel pro efektivní práci se těmito důležitými objekty v reálných barvách i během noci.

Motion Detection 2.0 rozlišuje osoby a vozidla od ostatních objektů v prostředí a zaměřuje se na skutečné bezpečnostní hrozby s efektivním vyhledáváním videa.

Live Guard (IP) odrazuje narušitele pomocí vizuálních a zvukových varování a zároveň odesílá upozornění uživatelům na dálku.Optimalizace pomocí flexibilních možností osvětlení

Vyberte režim osvětlení, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům: 24/7 barevně, IR (B&W) nebo Smart.

V inteligentním režimu kamera udržuje infračervené osvětlení, dokud událost nespustí barevné zobrazení pro zachycení kritických detailů.

IR ON

Vozidlo nebo osoba není na scéně

Kamera používá pouze infračervené světlo.

white light on

Vozidlo nebo osoba na scéně

Automaticky se spustí bílé světlo, detaily v barvě

ObchodyIR ON 2

Vozidlo osoba zmizí ze scény

Kamera používá pouze infračervené světlo