CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 1000VA/600W, 1U
  • Kód:
    107574
  • P/N:
    OR1000ERM1U
  • Záruka:
    24 měsíců
  • Výrobce:
    Cyber Power Systems
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem více než 10 ks
  • Sklad Praha
    Do 24 hod
  • Sklad Brno
    Do 24 hod
  • Sklad Plzeň
  • Celní sklad (24hod)
    Skladem více než 10 ks
  • Koncová cena bez DPH:
  • Koncová cena s DPH:
  • Recyklační poplatek:
  • Autorský poplatek:
ks
Porovnat produkt
  • Popis
  • Související produkty
  • Fotogalerie
  • Ke stažení
  • Videoukázky
Základní parametry
Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Výkon UPS dle rozsahu VA 900-1199 VA Výstupní výkon UPS 1000VA / 600W
Vlastnosti a výhody
• UPS s topologií line-interactive
• Technologie pro úsporu energie
• Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Ochrana proti přetížení
• Baterie vyměnitelné za provozu
• Ochrana proti rázům a špičkám
• EMI a RFI filtr
• Ochrana telefonu/faxu/modemu/DSL/sítě
• LCD stavový displej
• USB připojovací port
• Software PowerPanel pro správu napájení
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Provedení pro montáž do racku
Model OR1000ERM1U
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 1000VA
Kapacita (Watt) 600W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ne
Vstup
Rozsah vstupního napětí 165 ~ 271Vac
Rozsah vstupní frekvence 50/60 ± 3
Jmenovitý vstupní proud 10A
Vstupní zásuvka IEC C14
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 230 ± 10%Vac
Rozsah výstupní frekvence 50/60 ± 1%
Výstupní frekvence Simulovaný sinusový průběh
Počet zásuvek 6
Typ výstupu (4) Zálohované/Přepěťová ochrana
(2) Přepěťová ochrana
Typ zásuvek IEC C13 (6)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 810J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - za provozu
Typ baterie (Počet) 6V/7Ah (4)