CyberPower OnLine S UPS 2000VA/1800W, 2U, XL, Rack/Tower
Výkon UPS dle rozsahu VA: 2000-2999 VA; Výstupní výkon UPS: 2000VA / 1800W
  • Kód:
    109199
  • P/N:
    OLS2000ERT2U
  • Záruka:
    24 měsíců
  • Výrobce:
    Cyber Power Systems
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem 1 ks
  • Sklad Praha
    Do 24 hod
  • Sklad Brno
    Do 24 hod
  • Sklad Plzeň
  • Celní sklad (24hod)
    Skladem 1 ks
  • Koncová cena bez DPH:
  • Koncová cena s DPH:
  • Recyklační poplatek:
  • Autorský poplatek:
ks
Porovnat produkt
  • Popis
  • Související produkty
  • Fotogalerie
  • Ke stažení
Základní parametry
Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Nasazuje se typicky v provozním zázemí, serverovnách a datových centrech.
Tento produkt je vybaven servisním přemosťovacím (bypass) přepínačem.
Pomocí tohoto přepínače se napájení bezpečně přepne na napájení z elektrické sítě.
Vlastnosti
• On-line UPS s dvojitou konverzí
• Výška v racku 2U
• Režim ECO
• Podpora napájení z generátoru
• Ochrana proti přetížení
• Nulová doba přechodu
• Inteligentní správa baterií (SBM)
• Rozšiřující bateriový modul (EBM)
• Ochrana proti rázům a špičkám
• EMI a RFI filtr
• Ochrana telefonu/faxu/modemu/DSL/sítě
• LCD stavový displej
• Port pro nouzové vypnutí (EPO)
• Software PowerPanel pro správu napájení
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Konvertibilní konfigurace Rack/Tower
Model OLS2000ERT2UA
Topologie On-Line
Kapacita (VA) 2000VA
Kapacita (Watt) 1800W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 190 ~ 300Vac
Rozsah vstupní frekvence 50 ± 10
60 ± 10
Jmenovitý vstupní proud 10A
Vstupní zásuvka IEC C20
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 200 ± 2%
208 ± 2%
220 ± 2%
230 ± 2%
240 ± 2%
Rozsah výstupní frekvence 50 ± 0.5%
60 ± 0.5%
Výstupní frekvence Nastavitelné
Počet zásuvek 8
Typ zásuvek IEC C13 (8)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 1335
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/7Ah (6)