CyberPower Professional Series III RackMount 2200VA/2200W, 2U
  • Kód:
    105101
  • P/N:
    PR2200ERT2U
  • Záruka:
    24 měsíců
  • Výrobce:
    Cyber Power Systems
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem 2 ks
  • Sklad Praha
    Do 24 hod
  • Sklad Brno
    Do 24 hod
  • Sklad Plzeň
  • Celní sklad (24hod)
    Skladem 2 ks
  • Koncová cena bez DPH:
  • Koncová cena s DPH:
  • Recyklační poplatek:
  • Autorský poplatek:
ks
Porovnat produkt
  • Popis
  • Související produkty
  • Fotogalerie
  • Ke stažení
Základní parametry
Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Výkon UPS dle rozsahu VA 2000-2999 VA Výstupní výkon UPS 2200VA / 2200W
Model PR2200ERT2U
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 2200VA
Kapacita (Watt) 2200W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 159 ~ 288 V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 Hz (±3 Hz) (auto sensing)
Jmenovitý vstupní proud -
Vstupní zásuvka IEC 320 C20
Regulace napětí (AVR) 2 x zvýšení, 1 x snížení
Výstup
Rozsah výstupního napětí 220 ± 5%
230 ± 5%
240 ± 5%
Rozsah výstupní frekvence values
Výstupní frekvence 50 ± 1%
60 ± 1%
Počet zásuvek 8
Typ zásuvek IEC C13 (6), IEC C19 (2)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 2430J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/9Ah (4)