DeepinView inteligence v kamerách PRO-LINE

Nová kamera DeepinView umožňuje správu front a optimalizaci chodu obchodů manažerům
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, vydala v rámci své série DeepinView špičkovou kameru pro analýzu provozu. Tato kamera je speciálně navržena tak, aby podporovala správu front, a může poskytnout užitečná data, která ukazují, jak se lidé pohybují prostorem, což je pro maloobchodní průmysl velmi cenné.

2MP kamera (DS-2CD7126G0-L-IZS) je vybavena technologií Deep Learning a dokáže v davu rozlišit jednotlivé osoby s různě vysokými postavami. To znamená, že může poskytnout přesný počet lidí, kteří přicházejí a odcházejí, a také to, jak dlouho lidé zůstávají na určitém místě - např. ve frontě. Údaje z kamery mohou být také užitečné při analýze, ve kterých oblastech se lidé shromažďují a jak se tam dostanou - v podstatě ukazují "tok chodců".

Pečlivá analýza provozu pomáhá uživatelům zlepšit strategii jejich služeb. Mohou tyto informace použít ke snížení čekací doby u pultů a pokladen. Je možné nastavit výstrahy, když délka fronty překročí určitý počet lidí, takže mohou být například otevřeny další pokladny pro snížení čekací doby. Údaje ukazují, kolik zákazníků je ve frontě v různých časových obdobích – v jednom dni, týdnu nebo měsíci.

Uživatelé mohou také porovnávat pracovní efektivitu různých pokladen, pomáhat při školení zaměstnanců a určovat prodejní cíle. Data mohou také pomoci optimalizovat uspořádání obchodu tak, aby provoz v něm byl plynulý a maximalizoval se úložný prostor. Například je možné, že si zákazníci na odchodu často vybírají frontu poblíž svých oblíbených produktů.

Mezi další funkce patří:
  • 1/1.8" progresivní skenování CMOS
  • technologie DarkFighter pro ostrý barevný obraz i při 0.002 luxů (0 lux s IR)
  • 140 dB široký dynamický rozsah WDR
  • dosah IR až do 30m
  • certifikát IK10


Tato technologie může být použita ve všech druzích scénářů, jako jsou supermarkety, nákupní střediska, letiště nebo banky. Ve skutečnosti každá lokalita, ve které se vyskytuje velké množství lidí a potřebuje zefektivnit toky zákazníků.

Ethan Qu, Vertical Solution Manager společnosti Hikvision Europe, řekl: "Tato kamera je skvělým příkladem toho, jak vyvíjíme klasickou technologii, aby přinášela více výhod obchodům a podnikatelům. Analýza provozu může být, mimo jiné, cennou pomůckou při navrhování optimálního maloobchodního prostředí."


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.