DROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125, 3,5mm LSOH, černý, SXKO-DROP-2-OS-LSOH

SOLARIX Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm, 2 vlákna SM 09/125.
Výrobce:
Solarix
Kód:
103568
P/N (part number):
70291020
Záruka:
60 měsíců
Skladová dostupnost (ks):
Ext. sklad (4-6 dnů)
Sklad Praha
Ext. sklad (4-6 dnů)
Sklad Brno
Ext. sklad (4-6 dnů)
Sklad Ostrava
Ext. sklad (4-6 dnů)
Sklad Plzeň
Ext. sklad (4-6 dnů)
Externí sklad
0 ks
Vaše cena bez DPH:
6 Kč
Vaše cena s DPH:
8 Kč
Koncová cena bez DPH:
6 Kč
Koncová cena s DPH:
8 Kč
Tisk produktového listu:

Parametry produktu

Název parametru Hodnota Název parametru Hodnota
Provedení optiky Kabel optický Typ vlákna Singlemode 9/125 (OS)
Optický kabel Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOH je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů.

Klíčové vlastnosti optického kabelu DROP1000
  • Typ kabelu: drop
  • Typ vlákna: 9/125 µm
  • Plášť: LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: bez gelový
  • Provozní teplota: -20°C až 50°C
  • Instalační teplota: -5°C až 40°C
  • Skladovací teplota: -25°C až 60°C
  • Specifikace vlákna: G.657.A2
  • Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
  • Průměr kabelu: 3.5 ± 0.2 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 12.5 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Ondřej Školud
Regionální manažer PRAHA Ondřej Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 236 035 134

Pavel Červenka
Technická podpora Pavel Červenka

Obchodní informace

tel.: +420 281 867 011

mob.: +420 281 869 570