Face detekce na vstupních terminálech

Vstupní termínály s detekcí obličeje pro rychlé odbavení vstupu
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost Hikvision, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, představila řadu průkopnických terminálů pro rozpoznávání obličejů. V terminálech rozpoznávajících obličeje jsou zakomponovány algoritmy Deep Learning pro řízení přístupu např. v kancelářích a pro zlepšení zabezpečení budov, řízení pracovních sil a bezpečnostních operací.

K dispozici jsou tři modely terminálů pro rozpoznávání obličejů, které jsou jedinečně a flexibilně navrženy pro řadu aplikací a scénářů:
  • Terminál pro rozpoznání tváře - DS-K1T604MF a DS-K1T606MF
  • Terminál pro rozpoznávání tváře na stojanu nebo na stěnu - DS-K1T605MF
  • Komponent s funkcí rozpoznání tváře pro přístupový turniket - DS-K5603-Z
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Všechny tři modely se snadno instalují a používají. Nástěnný terminál je vhodný pro rychlý přístup u vchodu. Terminál na základně nebo na stěnu lze použít na příhodných svislých plochách nebo na pultu v recepci. Komponent s funkcí rozpoznávání obličeje je navržen pro použití ve spojení s přístupovými turnikety. V případě potřeby lze tento model otáčet horizontálně po instalaci pro zachycení obličejových obrazů v nejúčinnějším úhlu.



Různé modely a typy jsou k dispozici s širokou škálou kombinací front-end nebo back-end pro využití v mnoha scénářích. Terminály rozpoznávání obličeje společnosti Hikvision podporují režimy shody 1:1 nebo 1:N, ověřování totožnosti pomocí karet Mifare a připojení přes TCP/IP nebo RS-485.

Přesné a rychlé rozpoznání tváře
Hikvision ve svých terminálech pro rozpoznávání obličeje využívá vestavěné algoritmy Deep Learning, které poskytují sníženou délku zpoždění přenosu a menší zatížení backend komponentů. Výsledkem je, že terminály mají vysokou úspěšnost - rychlost zachycení obličeje může dosáhnout 99% přesnosti za méně než 0,5 sekundy.

Během špičky mohou přístupové turnikety vybavené terminály rozpoznávání obličeje společnosti Hikvision reagovat za méně než půl sekundy, čímž umožňují přístup až 40 osob za minutu.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


DS-K5603-Z s přístupovým turniketem

Terminály pro rozpoznávání obličeje společnosti Hikvision se vztahují na celou řadu scénářů a prostředí a mohou být vysoce personalizované. K dispozici jsou různé režimy autentizace: obrazy obličejů, ID karty, vlastní režimy a další. Použití se pohybuje od komerčních nemovitostí, vládních agentur, od malých až po velmi velké podniky nebo továrny a mnoho dalšího.







Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.



HIKVISION DS-K1T606MF

Terminál s rozpoznáním obličeje s integrovanou čtečkou Mifare karet a otisků prstů; 5" dotykový displej
Kód: 105246, Part Number: 302904170, ID: 5442
Nnovinka
VC+SNC: 17 668 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku