FishEYE IP kamery s inteligencí

HeatMapy - ukaží v obchodě, co je žádané vidět a kde se pohybují zákazníci.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video dohled, uvedla na trh novou řadu IP FISHEYE kamer (DS-2CD63X5G0) s umělou inteligencí.
Tato 360° panoramatická kamera využívá technologii deep learning k zajištění ještě přesnější tepelné mapy. Poskytuje lepší pohled na své okolí - a je zvláště užitečná pro obchodní prodejny.

360 ° panoramatický obraz kamery znamená, že uživatel může vidět mnohem širší oblast mnohem jasněji, což dále podporuje třícestný infračervený přísvit s nezávislým ovládáním, který lze samostatně nakonfigurovat tak, aby se snížilo množství „reflexního“ prostoru na zdi. Tím se zlepšuje kvalita obrazu, zejména pokud je kamera umístěna v rohu.

Algoritmus deep learning se zaměřuje pouze na lidské bytosti, čímž se zvyšuje přesnost tepelných map. To znamená, že uživatelé mohou vidět „hotspoty“ v prostoru a objevit tak oblasti, které lidé navštěvují nebo procházejí nejvíce. Nová vrstva ve vizualizaci tepelné mapy je mnohem jasnější než u předchozích technologií a jasněji prezentuje větší množství informací.

Navzdory vysoké kvalitě obrazu se kamery mohou pochlubit extrémně malou šířkou pásma, což šetří nároky na úložiště a náklady díky kompresní technologii H265 +. Podporují také více režimů rozšíření, k dispozici je až 15 modů zobrazení živého náhledu, navržených pro tři různé typy držáku. To znamená, že je lze snáze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly přesným preferencím uživatele.

Mezi další funkce patří:
- nový objektiv Immervision (pouze model 12MP, objektiv 1,29 mm)
- až 12MP rozlišení
- 120 dB WDR
- dosah IR až15 m
- vestavěný mikrofon a reproduktor
- inteligentní funkce: 6 analýz chování a 3 detekce výjimek
- k dispozici je IK10 / IP66.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Kamery budou užitečným doplňkem maloobchodních řešení. Mapování tepla pomůže majitelům porozumět psychologii zákazníků a identifikovat, které produkty přitahují v prodejně největší pozornost. Mohou být také použity v jiných rozsáhlých aplikacích, jako jsou vlaková nádraží nebo náměstí. Tato nová řada bude také přínosem pro montážní pracovníky, díky možnosti monitorování bez mrtvých úhlů a slepých míst, což zefektivňuje využití kamer a snižuje náklady na instalaci.

„Jsme hrdí na neustálý pokrok v naší technologii a její implementaci,“ říká Peter Guan, ředitel divize prodeje a marketingu společnosti Hikvision Europe. "Tato nová Fisheye kamera poskytne jasné informace o pohybu lidí prostorem, které uživatelům pomohou učinit správná obchodní rozhodnutí, aby se jejich prodejny staly ještě ziskovější."


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.Název
Skladem
Cena