GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor MO34WQC2, OLED, 3440 x 1440 WQHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2;1000 c, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód:
128643
P/N:
MO34WQC2
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
Gigabyte
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Na objednávku
Sklad Praha
Na objednávku
Sklad Brno
Sklad Plzeň
Celní sklad (24hod)
|---|---|---|---|
| Použití | Herní | Rozlišení displeje | 3440x1440 |
| Úhlopříčka displeje (") | 34 | Vlastnost | Prohnutý |
| Formát obrazovky | 21:9 |
Gigabyte OLED MO34WQC2
Vstupte do říše nesrovnatelného realismu s MO34WQC2. Díky 34palcovému zakřivenému QHD QD-OLED panelu poskytuje převratný výkon s dechberoucím obrazem, to vše při ohromující obnovovací frekvenci 240 Hz, která zajišťuje plynulou animaci bez rozmazání.
Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 34" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 3440x1440 WQHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 |
| Jas | 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%) 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 48 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1 x Displayport 1.4 1 x USB Type-C (alternativní režim; Upstream port; napájení až 18W) 2 x USB 3.2 downstream porty 1 x USB 3.2 Upstream port 1x Jack pro sluchátka 1x Jack pro mikrofon |
| Vlastnosti | |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+20° |
| Otáčení | -30°~+30° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 811.7 x 595.3 x 244.3 mm |