HikCentral nová verze VMS pro dohled II.

HIKVISION HikCentral VMS, nejnovější systém řízení video dohledového centra (VMS)
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnostiHikCentral nový software pro dohled nad kamerovým systémem
HikCentral Společnost Hikvision se vždy snaží vyvíjet a dodávat absolutně nejlepší produkty a kompletní řešení v oblasti kamerových systémů. Úspěšnost dohledu je ve výsledku určena hlavně svou řídící platformou. Pro dosažení naší vize pro nejlepší řešení od softwaru po hardware musí být platforma pro správu videa kompletní, inteligentní a otevřená.

HikCentral PDF a základní specifikace zde.

Chcete se dozvědět více o HikCentralu? Stáhněte brožuru zde.

Klepnutím sem se dozvíte rozdíl mezi volnou a plnou verzí.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti
Kompletní systém

HikCentral je kompatibilní s celou řadou produktů Hikvision. Nabízí funkce, jako je automatické rozpoznání poznávací značky (ANPR) a počítání lidí a již brzy integraci s řízením přístupu. HikCentral také podporuje protokol ONVIF pro integraci s jinými značkami kamer, což je konkurenční řešení, které může uspokojit vaše jedinečné potřeby a splnit vaše bezpečnostní výzvy.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti
Inteligentní software

HikCentral je řešení pro video podnikovou inteligenci (VBI), které poskytuje funkce, jako je rozpoznávání a vyhledání obličeje a analýzy počtu lidí. Využitím cenných informací z databáze a vytvářením reportů, které pomáhají podnikovým operacím, integrací s řízením přístupu, automatizací příchodů a odchodů s ANPR a řízením alarmů, nabízí HikCentral inteligentní řešení, které zvyšuje efektivitu a snižuje náklady.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti
Otevřený pro integraci

HikCentral podporuje otevřený protokol ONVIF. Je kompatibilní s většinou běžných značek a IP kamer s podporou ONVIF. Podporuje protokoly třetích stran předních výrobců kamer a průběžně se updatuje. HikCentral nabízí také OpenSDK, který umožňuje uživatelům vytvářet doplňky na webových klientech. Takové doplňky lze použít k integraci se systémy třetích stran.Představme si 3 základní způsoby přístupu k systému HikCentral

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Klientská aplikace
Kontrolní klient HikCentral se používá pro denní sledování v reálném čase. Výkonný a snadno použitelný nástroj obsahuje funkce, jako je živé zobrazení a přehrávání, a umožňuje označovat příslušné videoklipy tak, aby je uživatel mohl vyhledávat, ukládat a prohlížet. Díky flexibilnímu rozhraní pro správu alarmů mohou operátoři snadno rozpoznat a zpracovat poplachy.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Hlavní přednosti aplikace
- Vizualizované operace s interaktivní mapou a videem
- Efektivní reakce s intuitivním rozhraním pro správu alarmů
- Flexibilní manipulace s důkazy


Webový klient
Webový klient HikCentral umožňuje správu systému, jako např. přidávat zařízení a konfigurovat rozvrhy záznamů z kamer, správu uživatelů a pravidel pro události a alarmy. Dále umožňuje přístup k živému přenosu z kamer a k záznamům.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Hlavní přednosti webového klienta
- Intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje každému rychle se naučit používat VMS
- Optimalizovaný pracovní postup s integrovanými funkcemi HikCentral
- Přístup kamkoli pomocí běžných webových prohlížečů


Mobilní klient
Mobilní video sledování kdekoli a kdykoliv - aplikace HikCentral Mobile je dostupná z iOS App Store a Google Play. Podporuje připojení Wi-Fi, 3G a 4G.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Hlavní přednosti mobilního klienta
- Přístupný kdykoli, kdekoli
- Připraveno 24/7
- Rychlá reakce na poplachHikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.