HikCentral nová verze VMS pro dohled

HIKVISION HikCentral VMS, nejnovější systém řízení video dohledového centra (VMS)
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro kamerové systémy, vydala HikCentral, její nejnovější verzi systému pro dohled a řízení video sledování (VMS). Poskytuje řadu řešení video sledování pro všechny typy scénářů a je snadno použitelný pro bezproblémovou správu více zařízení. HikCentral PDF specifikace zde

HikCentral poskytuje uživatelům řadu funkcí, včetně živého přenosu, správy přehrávání, inteligentního vyhledávání videa a správy alarmů. Se dvěma možnostmi - serverovým řešením a klientský softwarovým řešením – HikCentral se přizpůsobí všem potřebám uživatele.

Aby uživatelé měli maximální flexibilitu v přístupu ke svým datům, mohou HikCentral využívat až tři uživatelé najednou. Řídící klient má nejobsáhlejší funkce a je ideální pro každodenní provoz. Webový klient je navržen tak, aby umožňoval přístup prostřednictvím jiných zařízení, mobilní klient poskytuje rychlý vzdálený přístup odkudkoli ze světa. To znamená, že uživatelé mohou mít za všech okolností plný přístup ke kamerovému systému.

Snadnost a efektivita – předinstalovaný software a předem aktivovaná licence znamená, že systém lze nastavit velmi rychle, dokonce do několika minut. Konfigurace během jednoho kroku následně automaticky detekuje zařízení, synchronizuje názvy kamer a rozvrhy záznamů ze zařízení.

Unifikovaná platforma - HikCentral je sjednocená platforma, která kombinuje systém dohledu nejen nad kamerovým systémem, ALPR, POS, EZS, ACS a systémovou integraci třetích stran do jednoho řešení.

Vysoká přizpůsobivost a dostupnost - systém je navržen s vysokou úrovní přizpůsobivosti s možností rozšíření až po centralizovanou správu - např. pro centrální dohledové místnosti a pulty centralizované ochrany - a naopak omezení pro kraje nebo pobočky. To je možné pomocí serverů RSM. Dále umožňuje zálohování dat na jednom i více místech, se systémem RAID a hybridním systémem SAN, což znamená ochranu dat pro případ nepředvídaných událostí. Je také vybaven technologií od poskytovatele řešení Rose Replicator Plus, který zajišťuje vysokou spolehlivost. V případě krize proto může být uživatel naprosto klidný.

HikCentral, nahrazující zařízení HIKVISION iVMS-5200, je skvělý nástroj pro správu video sledování, využitelný v mnoha odvětvích a podporující celou řadu kanálů. Příklady jeho využití sahají od skupiny katolických škol v Edmontonu v Kanadě s 850 bezpečnostními kameramy až k americké bance, která modernizuje svou centrální dohledovou místnost s napojením do všech svých poboček o celkovém rozsahu přes 450 kamer.


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.