Hikvision Digital Technology Co., Ltd.

Představení jedničky na trhu pro kamerové systémy, přístupové systémy a elektronické zabezpečení majetku.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti Hikvision Digital Technology Co., Ltd. je největší světový výrobce a dodavatel produktů pro kamerové systémy, video dohledové systémy, elektronické zabezpečovací systémy a přístupové systémy. Firma byla založena v roce 2001 a během krátké doby se Hikvision rozrostl z malé firmy s 28 lidmi do globálního lídra na celosvětovém trhu s kamerovými systémy. Hikvision Digital Technology Co., Ltd. nyní zaměstnává po celém světě více než 16.000 zaměstnanců včetně 6.000 vývojových inženýrů. Tento největší vývojový R&D tým v security průmyslu má schopnosti a sílu k neustálé inovaci produktů. Hikvision je členem hlavních konsorcií udávajících vývoj na celosvětovém trhu jako je ONVIF, PSIA a spolupracuje s více než 350 technologickými partnery, svoje produkty dováží do více jak 100 zemí po celém světě.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. produkty Produkty s přidanou hodnotou
Aktuální nabídka produktů firmy Hikvision představuje kompletní řadu IP kamer s rozlišením až 20 megapixelů, Darkfighter nebo Lightfighter speciální IP kamery, analogové kamery, TurboHD kamery, hybridní DVR, rekordéry NVR pro IP kamery, digitální video servery, kompresní PCI karty, HD speed dome kamery, panoramatické kamery, Thermo kamery, videotelefony s mobilním přístupem, EZS produkty pro zabezpečení budov a domů, ACS přístupové systémy a kompletní řešení vstupu.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. v roce 2016 představuje novinky v oblasti nových termálních IP kamer pro nasazení v kritických oblastí vertikálního trhu. Pro náročné zákazníky připravila firma další novinku v podobě série PanoVu kamer pro zabezpečení velkých a rozsáhlých prostor jednou panoramatickou kamerou s integrovanou PTZ kamerou. Vývoj pokračuje i v nových formátech přenosu dat H.264+ a H.265/H.265+ pro přenos velkých rozlišení 4K UltraHD a jejich uložení s ohledem na cenu diskových polí a HDD. V této oblasti firma spolupracuje s výrobcem Western Digital. Softwareová výbava kamer je průběžně doplňována o nové video analytické funkce a podporou cloudových řešení.

Hikvision vybudoval partnerství s předními světovými společnostmi na dokončení vývoje inovativních a sofistikovaných produktů pro různé infrastruktury, dále splňuje náročné požadavky pro různorodé a kritické bezpečnostní aplikace. Výrobky Hikvision jsou široce používány po celém světě pro vertikální trhy a oblasti financí, dopravy, školství, energetiky a zdravotnickém průmyslu. Více informací o produktech naleznete na internetových stránkách Hikvision Digital Technology Co., Ltd. www.hikvision.com.


Celosvětové působení firmy Hikvision Digital Technology Co., Ltd.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. sídlo Společnost má centrálu v Čínském městě Hangzhou, s regionálními pobočkami a velkosklady v Los Angeles pro Ameriku, v Amsterdamu pokrývající Evropu a v Dubaji pro střední východ, dále má společné podniky v Indii a Rusku. Hikvision vybudoval silnou a spolehlivou síť pro poskytování předprodejní a následné podpory prodeje a logistické služby v jednotlivých regiónech po celém světě. Podpůrný tým Hikvision regionálních obchodních manažerů, prodejních inženýrů a technického servisního personálu mají za cíl pomáhat zákazníkům s malými i velkými projekty a jejich individuálních potřebami. Hikvision je nyní veřejně obchodovatelnou společností na akciovém trhu s tržní kapitalizací 5,6 miliardy USD.

Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd.
No.555 Qianmo Road, Binjiang District
Hangzhou 310052, China
T +86 571 88075998
F +86 571 89935635
www.hikvision.com

Představení společnosti v korporátním video klipu

Firma VIAKOM CZ s.r.o. je oficiální dovozce a distributor produktů HIKVISION na český trh.