Hybridní měniče Deye

Moderní řešení pro vaši fotovoltaickou instalaci
Deye

Moderní řešení pro vaši fotovoltaickou instalaci

Rozmanitost a síla na dosah ruky Nabízíme širokou škálu měničů, přizpůsobených různým potřebám našich zákazníků. Naše hybridní měniče Deye jsou k dispozici v jednofázových verzích s výkonem od 3,6 kW do 8 kW a ve třífázových verzích s výkonem od 6 kW do 12 kW. Díky tomu každý najde dokonalé řešení pro své potřeby – jak v malých domácích systémech, tak ve větších komerčních instalacích.

Hybridní účinnost

Hybridní účinnost pro optimální využití energie

Hybridní střídače Deye umí více než jen přeměňovat energii z fotovoltaického pole na střídavý proud. Je to také pokročilá spolupráce s bateriemi, která umožňuje ukládání přebytečné energie. To je důležité zejména v rozvojových zemích, kde slabé nebo přerušované elektrické sítě, nebo někdy dokonce jejich úplná absence, vyžadují spolehlivá a účinná řešení.

Technologie a inovace

Technologie a inovace pro váš domov a firmu

Naše hybridní měniče jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi. Například model SUN-3K-SG04LP1-24-EU používá 24V bateriovou banku, zatímco ostatní modely pracují na 48 V. Model SUN-16K-SG01LP1-EU je nejvýkonnější jednofázový hybridní invertor dostupný na celosvětovém trhu. trh.

Pokročilé funkce

Pokročilé funkce pro lepší ovládání

Všechny naše hybridní invertory Deye mají Grid-interactive funkce, které nejen řídí a monitorují připojení k síti, ale také spravují přebytečnou energii. To vám umožňuje posílat energii ve špičkách, kdy je nejvíce potřeba, a optimalizovat tak výkon vašeho fotovoltaického systému.Objednávejte DEYE hybridní měniče zdeZIP