IDIS FTLF8519P3BNL

SFP optický modul; MM; do 2.125 Gb/s; Konektor LC duplex, 50/125, 62.5/125, 850nm
  • Kód:
    107053
  • P/N:
    505680
  • Záruka:
    36 měsíců
  • Výrobce:
    IDIS Co., Ltd.
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Na objednávku
  • Sklad Praha
    Na objednávku
  • Sklad Brno
    Na objednávku
  • Sklad Ostrava
    Na objednávku
  • Sklad Plzeň
    Na objednávku
  • Sklad Bratislava
    Na objednávku
Cena bez DPH: Po přihlášení
Cena s DPH: Po přihlášení
  • Koncová cena bez DPH:
    Po přihlášení
  • Koncová cena s DPH:
    Po přihlášení
  • Recyklační poplatek:
    Po přihlášení
  • Autorský polatek:
    Po přihlášení
ks

Základní parametry

Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Použití převodníků Optické převodníky

Klíčové vlastnosti

  • Obousměrný SPF modul
  • Podporuje obousměrnou technologii, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů
  • Kompatibilní s DA-MC11011
  • Až 500m na 50/125µm MMF
  • Až 300m na 62.5/125µm MMF
  • Obousměrné spojení až 2.125 Gb/s

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Michal Směja
Regionální manažer MORAVA Michal Směja

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 961 303

Marek Školud
Regionální manažer PRAHA Marek Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 607 060 672