Inteligentní úložiště dat s ochranou

Nová divize HIKVISION STORAGE představuje novinky v oblasti bezpečného ukládání dat na USB paměti a SSD disky
Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, představila v Evropě novou řadu vysoce kvalitních zařízení pro uložení dat, aby uspokojila požadavky zákazníků na bezpečná řešení uložišť. Produktové portfolio zahrnuje inteligentní paměťové karty, pevné disky, USB flash disky a síťové paměťové jednotky.

HIKVISION Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Jako přední poskytovatel zabezpečení společnost HIKVISION získala v průběhu let řadu zkušeností, kdy pro tento průmysl vyvíjela nové, inovativní produkty. Tyto zkušenosti a znalosti byly využity také při vývoji přenosných řešení pro ukládání dat, která jsou speciálně navržena tak, aby doplňovala dohledové systémy a zajišťovala nezbytnou zálohu. Jedním z příkladů je samostatně se vyvíjející algoritmus použitý v microSD kartách a SSD discích společnosti HIKVISION, který zajišťuje stabilní a vynikající výkon. Tyto produkty jsou také testovány pomocí IP kamer a rekordérů HIKVISION, takže je možné zajistit úplnou kompatibilitu. Nahrávání na periferii - tzn. tam kde se zařízení na periferii bezpečnostního řešení mohou samy nahrávat - toto je velmi důležitou součástí každého bezpečnostního řešení, protože poskytuje lokální zálohu.

HIKVISION microSD karty se používají k rozšíření kapacity smartphonů, které jsou kompatibilní s telefony Android.

HIKVISION Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


K dispozici je také kompletní řada určená pro běžné spotřebitele, včetně paměťových karet, SSD disků, USB flash disků, přenosných jednotek SSD / HDD a NAS (síťové úložiště), která uspokojí širokou škálu potřeb. Jedním z příkladů inovace HIKVISION je představení nového USB disku M200F, který se může pochlubit zabezpečením šifrování otisků prstů. To je velký přínos, zejména ve světle nových předpisů GDPR v Evropě a ochraně soukromí. Tyto produkty obohacují celé portfolio a jsou atraktivní pro spotřebitele, díky různým barevným variantám a designům.

"Od května firma HIKVISION pracuje na SSD a flash paměťových zařízeních a využívá svých zkušeností získaných během desetiletí v oblasti zpracování videa a správy dat," říká Peter Guan, obchodní ředitel prodeje a marketingu společnosti HIKVISION Europe. "Již jsme spustili sérii inteligentních paměťových karet a USB flash disků, a budeme dále rozvíjet produkty, které pomohou lidem zachytit a sdílet své zážitky a zkušenosti a zároveň doplnit bezpečnostní řešení."


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.