IP kamera pro počítání lidí iDS-2CD6810F/C

Hikvision představuje IP kameru iDS-2CD6810F/C s dvojitým objektivem pro počítání osob.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Kamera Hikvision iDS-2CD6810F/C je vybavena dvěma objektivy, které jsou ještě přesnější než jeho předchůdce, který byl úspěšný při mapování počtu návštěvníků i jen s jedním objektivem. Dvojitá čočka umožňuje fotoaparátu vytvořit trojrozměrný obraz každého objektu. Inovace spočívá hlavně ve schopnosti fotoaparátu mapovat výšku osoby na ose Z, čímž vylučuje jakoukoli záměnu například se stíny nebo předměty, jako jsou například dětské kočárky.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Výhody IP kamery iDS-2CD6810F/C

Inteligentní software v kameře umožňuje snadné počítání všech přítomných. Dokonce i malá vzdálenost mezi lidskými hlavami postačí, aby kamera počítala jako samostatné osoby. Kromě toho je kamera Hikvision iDS-2CD6810F/C schopna pokračovat v monitorování lidí, kteří mění směr, takže každý, kdo se nachází v určitém prostoru, se započítává pouze jednou. Díky tomu je ideálním řešením pro rušné komerční prostory, jako jsou supermarkety, obchodní domy, nákupní centra, železniční stanice, muzea a turistické atrakce.

Inovované funkce kamery:
IP kamera Dual Lens dosahuje přesnosti přesahující 97%, má velmi snadnou konfiguraci, je velmi malá a kompaktní, měří pouze 20 cm na délku a 3,5 cm na šířku.

Základní technické parametry:
Obrazový snímač 1/3" CMOS progresivní skenování
Maximální rozlišení 640 x 960
Čas závěrky 1/25 s – 1/10 000 s
K dispozici s objektivem 2.0mm nebo 2.8mm
3D DNR digitální redukce šumu
Napájení DC 12V / PoE IEEE802.3af
Integrovaná podpora pro 128GB microSD
Duální objektiv, dual CPU, podpora stereo zobrazení
Provozní podmínky: -10°C až +40°C

Úložný prostor:

Kamera je vybavena takzvanou funkcí ANR (Automatic Network Replenishment - automatické doplňování sítě), která automaticky ukládá data na paměťové kartě kamery v případě selhání sítě, takže nejsou ztraceny žádné informace. Jakmile síť znovu funguje, připojené síťové videorekordéry (NVR) načtou uložené informace z kamery. Tento úložný prostor je koncipován na více než 400 dní.

Závěrečné hodnocení:

Tonko de Wit, produktový marketingový ředitel Europe v Hikvision: "Kromě toho, že naše nová kamera vyniká snadným používáním, stahováním a reprodukcí uložených dat, je jednodušší než kdy předtím. Uživatelé mohou tyto informace exportovat do aplikace Excel a mohou zobrazovat všechny statistiky a informace v denní, týdenní, měsíční nebo ročním reportu podle svých potřeb. To jim poskytuje velmi podrobný přehled o počtu lidí, kteří vstupují, opouštějí nebo procházejí prostory během určitého časového období. "

IP kamera s počítáním lidí v praxi

Volný překlad článku "Hikvision introduces iDS-2CD6810F/C Dual-Lens IP camera for people counting" zdroj: http://www.hikvision.com/europe/Press-Release-details_71_i16153.html


Firma VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor HIKVISION produktů na český trh.