IP kamery 5.generace profesionální série

Inteligentní IP kamery s vyšším rozlišením a vylepšením funkce za snížené viditelnosti.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, uvedla na trh své nové řady kamer Smart IP 3.0 (DS-2CD5A46G0-IZ), s vylepšenými funkcemi včetně vyššího rozlišení (až 12MP) a rozšířené technologie DarkFighter.

Technologie DarkFighter je dostupná napříč celou řadou - většina kamer dokáže poskytnout jasné snímky dokonce až na 0.01 luxu. Série také obsahuje kameru DarkFighterX, který dodává barevné, jasné snímky dokonce až do 0.001 luxu.

Kamery jsou také vyzbrojeny řadou inteligentních funkcí, které umožňují inteligentnější systém sledování, včetně: počítání případů překročení hranice, zvuková výjimka, rozostření obrazu, detekce obličeje, detekce změn scény a vstup / odchod z oblasti.

Nové kryty, odpovídající normám IP67 / IK10, činí výrobky ještě robustnějšími a účinnějšími. To zahrnuje antikorozní barvu testovanou na úrovni normy NEMA III na produktech, které musí fungovat i za nepříznivého počasí nebo např. na pobřeží. Dome kamery v sérii jsou vybaveny antireflexními dome kryty, které snižují rozmazání způsobené prachem a vodou na skle před čočkou odrážejícím infračervené světlo zpět do objektivu.

Mezi další funkce patří:
- delší ohniskovou vzdálenost pro širší pokrytí
- 120dB / 140dB WDR
- H.265+ proprietální kodek pro úsporu dat
- rozsah IR do 30/50 m (až 100m u kamery DarkFighterX (DS-2CD5028G0)
- pět kanálů streamu – pro nahrávání, přístup z mobilního telefonu, funkci náhledu a integrace třetí strany.

Série Smart má širokou škálu použití od vchodů a budov až po silnice. Instalační technici ocení konstrukci držáků a zásuvek, které usnadňují instalaci - včetně integrovaných skrytých skříní, propojitelných rozhraní a jediného šroubu pro rotační a otočný zámek i zámek sklopení (předchozí konfigurace vyžadovala tři šrouby).

Peter Guan, ředitel prodeje a marketingu společnosti HIKVISION Europe, říká: "Neustále zdokonalujeme naše výrobky, aby ještě více odpovídaly potřebám našich zákazníků. Inteligentní řada IP s vyšším rozlišením využívá stále více špičkových technologií vyvinutých naším oddělením výzkumu a vývoje, jako jsou technologie DarkFighter a H.265+."


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.