Kamera mini maskovaná - hodí se kdekoliv, vidí všechno

Inteligentní funkce, široký sortiment, efektivnost a snadné použití – nové kamery Hikvision IP Smart Covert
Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  KAMERA MINI a MASKOVANÁ - COVERT HODÍ SE KDEKOLIV VIDÍ VŠECHNO

Inteligentní funkce, široký sortiment, efektivnost a snadné použití – nové kamery Hikvision IP Smart Covert posouvají možnosti kamerových systémů na novou úroveň a stanovují nový standard na trhu. Díky svým inteligentním vlastnostem, použití nejmodernějších technologií a kompaktní velikosti, dokážou zajistit mimořádnou kvalitu obrazu i v podmínkách, kde kvůli diskrétnosti nebo specifickým instalačním požadavkům nelze použít klasickou kameru, např. při sledování bankomatů, maloobchodních ploch a při kontrole kritických přístupových míst.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  DISKRÉTNOST A VŠESTRANNOST KAMERA COVERT: PRAKTICKY NEVIDITELNÉ ZABEZPEČENÍ

Některé aplikace vyžadují diskrétnost na prvním místě. V jiných případech rozměry a tvar prostoru dovolují použít pouze malou kameru nebo kameru, která se vejde do příslušné konstrukce. V takových případech a při nutnosti zachování kompaktní velikosti jsou kamery Hikvision Covert ideálním řešením. Kompletní sortiment pro diskrétní a všestranné použití.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  NENÁPADNÉ A UNIVERZÁLNÍ KAMERA COVERT: NERUŠIVÝ DOHLED

Kamery Hikvision Covert nabízejí celou řadu konfigurací. Hlavní jednotka, kde probíhá zpracovávání obrazu, se nabízí v provedení s jedním nebo dvěma objektivy a lze ji kombinovat s libovolným ze tří typů objektivů: bullet se standardním pevným objektivem, bullet s pinhole objektivem, square pinhole objektivem. Dále je k dispozici řada příslušenství a stropních/nástěnných držáků, s jejichž pomocí vytvoříte řešení odpovídající vašim konkrétním potřebám a zajišťující zachycení dokonalých snímků.

CHYTRÉ FUNKCE KAMERA COVERT: INTELIGENCE S DISKRÉTNOSTÍ

Společnost Hikvision navrhla své kamery řady Covert, aby vyhověla požadavkům na diskrétní instalaci a vysoké zabezpečení. Funkce jako Smart Face Detection, Smart Intrusion Detection, Smart Traversing Virtual Plane a Smart VQD, spolu s uživatelsky definovatelnými oblastmi zájmu (RoI), poskytují skutečnou přidanou hodnotu a činí z kamer Covert ideální řešení pro speciální aplikace.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SMART DETEKCE PŘEKROČENÍ LINIÍ - SMART DETEKCE NARUŠENÍ

Dojde-li k překročení jedné nebo více předem definovaných čar nebo je-li zjištěno narušení ve vyznačené oblasti, spustí se alarm a volitelně lze nastavit místní nahrávání událostí.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SMART AUDIO DETECTION

Tato funkce umí analyzovat okolní hluk, odfiltrovat jakýkoli hluk v pozadí a spustit alarm, když akustická hladina překročí nastavitelnou úroveň.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SMART FACE DETECTION A SMART RoI CODEC

Tato technologie umožňuje kamerám Covert přesně detekovat obličeje lidí v definované oblasti a případně spustit alarm. V těchto místech se aktivuje funkce Smart RoI Codec, díky čemuž je kamera schopna poskytovat detailní snímky ve vysokém rozlišení spolu s optimálně komprimovaným videem – dokonce i v dynamickém režimu.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  VYSOKÉ ROZLIŠENÍ A INTELIGENCE NAŠE KAMERY COVERT POSKYTUJÍ ROZLIŠENÍ 1,3 MPX

Čistý obraz, inteligentní funkcionalita a analýza událostí, a podpora všech typů ukládání záznamů, jsou nezbytné pro aplikace skrytého kamerového dohledu. Díky chytrým funkcím a pokročilým možnostem videoanalýzy kamery Hikvision Covert všechny tyto požadavky splňují. Rozlišení v řádu megapixelů a funkce Rotate Mode zaručují perfektní dohled v kritických situacích.

KAMERA COVERT UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ
Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  BANKY

V době provozu je nezbytné nepřetržitě monitorovat bankomaty a peněžní automaty, ať už se nacházejí uvnitř budov nebo venku. Naše kamery Covert zajišťují neviditelný dohled a výjimečně ostré snímky obličejů díky funkcím Smart Face Detection a ROI.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  MALOOBCHOD

Díky malé velikosti, atraktivnímu designu a příslušenstvím zajišťujícím neuvěřitelně univerzální použití jsou kamery Covert ideální volbou pro nákupní střediska a prodejny, které vyžadují kamerové systémy, jež jsou diskrétní, nenápadné a vzhledově líbivé.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  VLÁDA/INSTITUCE

Kontrola přístupových míst, která čelí velkým davům lidí nebo která mají vysoké bezpečnostní požadavky na skrytou instalaci, s dostatečným výkonem pro rozlišování jednotlivých událostí.

česky Mini a maskované kamery kompletní leták ke stažení

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.