Kamerové systémy pomáhají proti krádežím

Používání cenově výhodného video sledování k boji proti krádežím v maloobchodech
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Maloobchodní průmysl má problémy v dnešní době internetových obchodů zůstat relevantní. To ovlivnilo mnoho obchodů, stále více menších obchodních řetězců hlásí bankrot. Ti, kteří přežívají, se učí udržet krok s trendy, včetně malých obchodů, které jsou mnohem zranitelnější než velké řetězce. Jedním z největších problémů v těchto obchodech je vycházet s velmi napjatý rozpočtem.

Současně s nárůstem internetového nakupování je nárůst zmenšování prodejen způsobeného především krádežemi. V roce 2014/2015 byl pokles o 1,23% celkového maloobchodního prodeje - to odpovídá 252 EUR na domácnost. Takovéto problémy mají malé obchody v celé Evropě.

Majitelé malých obchodů mají omezené možnosti a potřebují udržet náklady na minimu. Bezpečnostní systémy však mohou přispět k omezení krádeží a kvalitní monitorovací systém je nyní možné získat s nižšími náklady. Společnost Hikvision přinesla řadu svých nedávných inovací v oblasti zabezpečení pro stále více zařízení.

Výrobky jako mini PanoVu poskytují cenově dostupné a flexibilní pokrytí široké oblasti. Díky tomu majitelé mohou vidět velkou část obchodu s jedinou kamerou. Kamery s nízkou intenzitou světla znamenají, že činnost může být sledována i v případě, že je světlo velmi špatné, například v tmavém rohu skladu nebo v nočních uličkách. Technologie jako WDR (Wide Dynamic Range) a model LightFighter umožňují sledovat špatně osvětlené nebo příliš osvětlené oblasti. Mohou jasně zachytit lidi ze siluety postavy na jasném pozadí (například když stojí ve dveřích ze světlého exteriéru).

Jednoduchost je pro tyto zákazníky také faktorem, protože nebudou mít čas starat se o složitou instalaci nebo nastavení. Tam, kde by se mnoho firem obrátilo pro instalaci na odborníky, nemusí mít vlastníci malých obchodů dostatečný rozpočet. Výrobky společnosti Hikvision jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a snadno instalovatelné, aby vyhovovaly těmto zákazníkům. Kamery bez zdlouhavé instalace a aktivace, a to včetně síťových videorekordérů a monitorů - poskytují snadná řešení.

Výstupy HDMI a software VMS znamená, že majitel může snadno sledovat a nahrávat záznamy kamery. To může majitele uklidnit a může být použito jako důkaz v případě soudního stíhání za krádež. Také je možné sledovat záznam z kamery na svém mobilním telefonu – což je užitečné, pokud je majitel mimo provozovnu nebo např. ve skladu.

Mezi další funkce patří inteligentní alarmy, které mohou upozornit, pokud někdo překročí předem stanovenou hranici nebo se dokonce pohybuje v určité oblasti. Toto pomáhá zaneprázdněnému majiteli zaměřit se pouze na to, kde existuje potenciální problém, než neustále sledovat záznamy z kamer. Vzhledem k tomu, že malé obchody nemají bezpečnostní zaměstnance, kteří by stále sledovali monitor, tyto funkce a funkce nahrávání se stávají důležitými nástroji v boji proti zločinu.

Samozřejmě, řešení mohou být extrémně flexibilní, nabízejí více nebo méně - v závislosti na potřebách vlastníka obchodu. Od mnoha variant kamer a rekordérů až po monitory, zařízení pro kontrolu přístupu nebo např. technologii pro rozpoznání SPZ, společnost Hikvision může poskytnout inteligentní řešení zabezpečení pro každého.

Malé prodejny mají specifické potřeby udržovat své prostory, zboží a zaměstnance v bezpečí. Pocit bezpečí je na tomto trhu velmi důležitý, protože majitelé do svých obchodů často investovali veškeré úspory a ztráta obchodu je pro ně osobním rizikem. Použitím správného jednoduchého řešení pomůže společnost Hikvision majitelům obchodů vytvářet bezpečné provozovny i s omezeným rozpočtem. A doufejme, že tato opatření pomohou mnoha malým obchodům přežít ve světě internetového nakupování, takže nezmizí navždy.


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.