Kamerový dohled pro hotely a penzióny

Zabezpečení hotelů, motelů a penzionů kamerovým systémem
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. KAMEROVÝ DOHLED PRO HOTELY A PENZIONY

Systémy Hikvision byly navrženy tak, aby uspokojily všechny potřeby zabezpečení v odvětví hoteliérství a pohostinství. Všechny prostory, od vstupní haly pro horní patra, od recepce po chodby, mohou být diskrétně monitorovány, stejně jako venkovní prostory, jako jsou vchody a parkoviště a prostory pro wellness, fitness a volnočasové aktivity. Systémy s vysokým rozlišením Hikvision poskytují ostrý obraz, který zaznamenává přesné detaily, v jakýchkoli světelných podmínkách a to jak uvnitř, tak vně budovy.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. HD A FULL HD VIDEOKAMERY: SYSTÉM S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM PRO MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITU A UNIVERZÁLNOST

Díky použití vysoce kvalitní, špičkové technologie jako je HDTVI, stávající bezpečnostní systémy Hikvision mohou být snadno doplněny megapixelovými Turbo HD kamerami až s Full HD rozlišením (1920x1080 pixelů). Alternativně mohou být kompletně převedeny na systém založený zcela na IP síti, jež nabízí nejlepší možnou návratnost investic. Inovativní technologie WDR umožňuje identifikaci objektů a osob proti ostrému protisvětlu a poskytuje tak vysoce kvalitní obraz i ve špatných světelných podmínkách. Funkce otáčení optimalizuje sledování na chodbách na patrech tak, aby byla využita celá hloubka zorného pole.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. KOMPAKTNÍ MINI DOME KAMERY: DISKRÉTNÍ SLEDOVÁNÍ RECEPCE

High-tech vzhled kompaktních mini dome kamer Hikvision se dokonale hodí pro monitorování recepce. HD nebo Full HD rozlišení a kompaktní rozměry poskytují vysoce kvalitní snímky a atraktivní design. Díky technologii HDTVI lze využít výhod vysokého rozlišení a minimálního zásahu a zapojit systém pomocí stávajícího systému analogových komponentů.

FUNKČNÍ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNA DŮLEŽITÁ MÍSTA
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Bezpečnost na recepci

Toho řešení, z důvodu lepšího zobrazení všech aktivit na pokladně, využívá nenápadnou širokoúhlou síťovou IP Full HD megapixelovou kameru, nainstalovanou z boční strany recepce. Další možností je použití HDTVI kamery, jež nabízí stejnou kvalitu jako Full HD megapixelová kamera. Může tak nahradit starší technologii, přičemž využívá stávající zapojení.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Bezpečnost ve vstupní hale

V těchto prostorech doporučujeme použít IP megapixelovou kameru rybí oko, s 360° panoramatickým snímáním. Díky jejímu vysokému rozlišení zachytí minimální detaily a z jednoho záznamového místa pokryje celý prostor vstupní haly. Vestavěné zpracování znamená, že jeden snímek může poskytnout několik záběrů z různých míst ve vstupní hale, např. vchody a východy.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Bezpečnost na patrech, chodbách, ve výtazích a na schodišti

Toto řešení využívá nenápadnou síťovou megapixelovou Full HD IP kameru s infračerveným přístvitem a v provedení antivandal, jež je navržena s velkým důrazem na detail. Další možností je použití HDTVI Full HD megapixelové kamery, kterou lze připojit pomocí stávajícího systému analogových komponentů. Funkce otáčení kamer umožňuje vertikální pohled v celé délce a hloubce chodeb a maximální využití dostupného rozlišení.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Bezpečnost venkovních prostor a parkovišť

Odolné Full HD megapixelové antivandal kamery monitorují ve tmě a poskytují nejlepší možnou ochranu. Jsou vybaveny alarmem proti neoprávněné manipulaci, senzorem den/noc a infračerveným přísvitem. V situacích, kde je potřeba opravdu důsledné sledování, EXIR kamery jsou schopny distribuovat infračervené světlo rovnoměrně po ploše až na vzdálenost 50 m. Monitorují nejdůležitější místa, jako jsou vchody pro chodce, vjezdy a výjezdy pro auta a parkoviště a zajišťují tak 24hodinové monitorování všech venkovních prostor pro volnočasové aktivity. K dispozici jako v síťovém IP provedení a s technologií HDTVI.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. SYSTÉM 360° SLEDOVÁNÍ VŽDY PO RUCE PROSTŘEDNICTVÍM POČÍTAČE, CHYTRÉHO TELEFONU A TABLETU

Celou vaši bezpečnostní situaci máte po ruce, ať jste kdekoli. Monitoruje bezpečnostní kamery na místě pomocí softwaru iVMS-4200 ro počítače (Windows) a vzdáleně pomocí softwaru IVMS-4500 (Android, Windows Phone a iOS): můžete ovládat vše ze svého tabletu nebo chytrého telefonu, ať jste kdekoliv.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. BEZPEČNOSTNÍ KAMERY TYPU RYBÍ OKO: 360° MONITOROVÁNÍ VSTUPNÍ HALY

Velké prostory s velkým počtem přicházejících a odcházejících vyžadují jasný, celoplošní dohled. Díky své sofistikované konstrukci může jedna kamera typu rybí oko zastávat práci až čtyř běžných kamer. Kamera Hikvision typu rybí oko může pořizovat několik snímků z různých úhlů pouze z jednoho panomorfního (360°) záznamového místa. Již žádná slepá místa při monitorování vstupní haly.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. SÍŤOVÉ VIDEOREKORDÉRY: BEZPEČNÉ MÍSTO PRO UKLÁDÁNÍ A ZOBRAZOVÁNÍ SNÍMKŮ

Bezpečnost a pohodlí hostů jsou prvořadé a musí být zajištěny s maximální diskrétností. Hikvision NVR a Turbo HD DVR videorekordéry umožňují záznam materiálu různým způsobem a na různých zařízeních (interní i externí disky, online). Systém může pořizovat dva záznamy na různých zařízeních, takže monitorování může pokračovat bez přerušení i v případě poskytnutí přístupu do systému úřadům.

česky Řešení pro hotely a penzióny v letáku

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.