Kamerový dohled pro zabezpečení malých obchodů

Ať už se jedná o pokladnu, nákupní zónu nebo vchod obchodu, kamerový systém Hikvision poskytuje křišťálově čisté detailní záběry, za jakýchkoliv okolností.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Gaming Casino zaznam 2016 KAMEROVÝ DOHLED PRO ZABEZPEČENÍ MALÝCH OBCHODŮ

Ať už se jedná o pokladnu, nákupní zónu nebo vchod obchodu kamerový systém Hikvision poskytuje křišťálově čisté detailní záběry, za jakýchkoliv okolností. Díky plynulým záznamům s vysokou snímkovou frekvencí jsou účinně monitorovány všechny typy rychlých pohybů jako jsou manipulace s penězi či krádeže. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, poskytují užitečné záběry v případě soudního sporu a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  MEGAPIXELOVÉ KAMERY: VYSOKÉ ROZLIŠENÍ PRO EXTRÉMNĚ OSTRÝ OBRAZ MIMOŘÁDNÉ KVALITY

Nicméně bez správného řešení kamerového dohledu, může být videozáznam k ničemu. K rozpoznání obličeje osoby nebo kriminálního chování, někdy i ve velmi špatných světelných podmínkách je nutné mít nejmodernější technologii a kvalitní, speciální vybavení. Megapixelové kamery Hikvision, poskytují až 4K (3840 x 2160 pixelů) obraz v reálném čase a s vynikající ostrostí a snímkovou frekvencí, pro snadnou detekci pohybu a chování uvnitř obchodů. Díky špičkové technologii WDR pro dokonalou identifikaci jakéhokoliv objektu nebo osoby i při ostrém protisvětlu, s vysokou úrovní kontrastu a přesností barev mají tyto kamery excelentní výsledky ve světelných podmínkách, které žádná běžná kamera nezvládne.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  KOMPAKTNÍ MEGAPIXELOVÉ VIDEOKAMERY: MAXIMÁLNÍ DISKRÉTNOST V OBCHODĚ

Flexibilní špičková technologie kompaktních 4K megapixelových kamer je ideální pro monitorování nákupní oblasti a pokladen. Díky vysokému rozlišení, technologii WDR a kompaktní velikosti 4K kamer poskytují vynikající kvalitu obrazu, přičemž jsou mimořádně diskrétní a zároveň elegantní.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  ŘEŠENÍ 1 - MALÉ PROSTORY: BEZPEČNOST BĚHEM NAKUPOVÁNÍ A U POKLADNY

Pro malé obchody, jako jsou trafiky, lékárny, prodejny mobilních telefonů a elektro příslušenství, videoloterijní terminály, bary a restaurace a obchody s cennostmi, např. klenotnictví a obchody s alkoholem. Standardní řešení je jednoduché a spolehlivé, vyžaduje malé výdaje a zaručuje vynikající výkon. Jeho součástí je záznamové zařízení a 4K kamery s možností lokálního nebo vzdáleného sledování v reálném čase. Lze jej snadno připojit k jakémukoliv stávajícímu bezpečnostnímu poplašnému systému.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  ŘEŠENÍ 2 - STŘEDNĚ VELKÉ PROSTORY: BEZPEČNOST BĚHEM NAKUPOVÁNÍ, U POKLADNY A VÝLOH

Samoobsluhy, obchody s oblečením, sportovním vybavením a kosmetikou, malé restaurace: všechny tyto středně velké podniky, v souladu s potřebou předcházet a odhalovat krádeže a vloupání, musí zajišťovat bezpečnost zaměstnanců a zákazníků a sledovat transakce a chování v prodejně i mimo ní. Toto řešení je určené pro středně velké obchody se zaměřením na nákupní oblast a výlohu. Jeho součástí jsou 4K kamery a centralizované vzdálené sledování s připojením do řídící místnosti nebo bezpečnostní agentury. Lze jej snadno připojit k jakýmkoli stávajícím bezpečnostním poplašným systémům nebo získat přístup k řídícím systémům.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  ŘEŠENÍ PO RUCE PROSTŘEDNICTVÍM CHYTRÉHO TELEFONU A TABLETU

Celou vaši bezpečnostní situaci máte po ruce, ať jste kdekoli: pomocí inovativního bezplatného klientského softwaru Hi-Connect (pro chytrý telefon a tablet, Android, Windows Phone a iOS) můžete ovládat vše ze svého tabletu nebo chytrého telefonu, ať jste kdekoliv.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  INFRAČERVENÁ NEBO COLORVU KAMERA PRO DENNÍ I NOČNÍ PROVOZ: IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ ZABEZPEČENÍ PROSTORU PŘED OBCHODEM

Všechno pod kontrolou – ve dne i v noci: 4K venkovní kamery pro denní i noční provoz s infračervenými přísvity nebo 24/7 barevné ColorVu kamery kombinují dokonale ostrý obraz s mimořádným výkonem ve tmě a jsou ideální pro sledování prostor jako jsou výlohy a vchody. Funkce Smart IR reguluje úroveň jasu pro maximálně efektivní osvětlení lidí a objektů. Navíc při použití kamer ColorVu dosáhneme kvalitního barevného obrazu i během noci.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SÍŤOVÉ VIDEOREKORDÉRY: BEZPEČNÉ MÍSTO PRO UKLÁDÁNÍ A ZOBRAZOVÁNÍ SNÍMKŮ

Hikvision NVR videorekordéry poskytují různé způsoby záznamu snímků (interní a externí disky, on-line) a vzdálenou správu veškerého záznamu, pro absolutní bezpečnost za všech okolností. Pomocí snímků pořízených na různých nosičích a v místech, která jsou přístupná pouze oprávněným osobám, Hikvision NVR poskytuje nepostradatelnou ochranu nahraných dat: v případě, že je NVR odcizen, nebo když je třeba pořízený materiál předat policii, kamerový dohled pokračuje bez přerušení.


VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.