LG/32U631A-B/31,5"/IPS/QHD/100Hz/5ms/Black/2R
Kód:
137194
P/N:
32U631A-B.AEUQ
Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
LG
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 10 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 10 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 31,5 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ne |
| Rozteč bodů (mm) | 0,2727 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 713 x 513 x 236 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ne |
| Rozlišení | 2560x1440 |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ne |
| Zdroj | Externí |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 31,5 |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,49 |
| Model | 32U631A-B |
| Konektor USB-C | Ano |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Celkový výkon repro (W) | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 100 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| DP/mini DP (počet) | 0 |
| Power Delivery | Ano |
| HDR | HDR10 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | QHD |
| Záruka (roky) | 2 |
| Modelová řada | LG |
| Výkon Power Delivery (W) | 15 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 250 |
| Flicker Free | Ano |
32” QHD IPS 100Hz Monitor with HDR10 and USB Type-C™ 15W PD *Auto Input Switch *Black Stabilizer® *Color Weakness Mode *Dual Controller *Dynamic Action Sync® *Factory Calibration *Flicker Safe *HDR Effect *HDR10 *Reader Mode *Smart Energy Saving *Super Resolution+ Typ obrazovky: IPS Úhlopříčka [palce]: 31.5" Rozlišení: 2560 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.2727 x 0.2727 mm Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: (Typ.) 250 cd/m2 (Min.) 200 cd/m2 Kontrast: 1000:1 (Typ.) Odezva [ms]: 5 ms (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178° Počet barev: 16.7 mil. Konektory: HDMI, Headphone Out, USB Type-C (Power Delivery 15 W) Napájení: 100~240V (50/60Hz), externí adaptér Stand By režim [W]: Max. 0.5 W (Power Save/Sleep), Max. 0.3 W (DC Off) Montáž na zeď: Ano (100 x 100 mm) Naklápění monitoru: Ano (Tilt) Barva: Black Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 713 x 513 x 236 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 713 x 419 x 46 mm Hmotnost [kg]: 6.49 kg (se stojanem), 5.4 kg (bez stojanu) Záruka: 24 měs.