Kamerový dohled pro města a jiná veřejná prostranství

Individualizované řešení zabezpečení pro města a předměstí.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Gaming Casino zaznam 2016 KAMEROVÝ DOHLED PRO MĚSTA A JINÁ VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ

Individualizované řešení zabezpečení pro města a předměstí. Poptávka po zajištění bezpečnosti občanů v městských a příměstských oblastech stále roste. Řešení kamerového dohledu Hikvision nabízí vysoce kvalitní, spolehlivé, snadno použitelné systémy. Jsou dlouhodobou investici, neboť je lze je snadno rozšířit, aby odpovídaly měnícím se potřebám. Systémy s vysokým rozlišením Hikvision poskytují ostré snímky, které zachycují i ty nejmenší detaily za jakýchkoliv světelných podmínek.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  JEDNA PLATFORMA PRO CELÝ SYSTÉM: IVMS-5200 PRO

Centrem městského kamerového systému je jeho řídící a ovládací platforma: systém správy videa. Software IVMS-5200 Pro je řešení systému správy videa Hikvision pro snadné a efektivní řízení všech videokamer v provozu (monitorující konkrétní cíl, širokou oblast nebo poznávací značky vozidel). Poskytuje živý obraz, přístup k záznamům, alarmy, sledování na více monitorech s grafy a událostmi a také dálkový přenos snímků do mobilních jednotek. Platforma server/klient umožňuje více uživatelům současně pracovat bez přerušení, 24 hodin denně.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  KAMERY MONITORUJÍCÍ KONKRÉTNÍ CÍLOVOU OBLAST: KAMERY S TECHNOLOGIÍ DARKFIGHTER PRO ZHORŠENÉ A VELMI ŠPATNÉ SVĚTELNÉ PODMÍNKY

Pro monitorování citlivých míst je nejlepším řešením buď megapixelová Full HD box kamera s výměnnými objektivy nebo bullet kamera s integrovaným infračerveným přisvětlovačem s motorizovaným objektivem a automatickým zaostřovacím zoomem pro denní i noční provoz. Když jsou obzvláště špatné světelné podmínky a pro přesnější zobrazení událostí jsou nutné barevné snímky, lze v síťových kamerách využít technologii Hikvision DarkFighter vyznačující se citlivostí při velmi špatných světelných podmínkách.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  FULL HD KAMERY DO ŠPATNÝCH SVĚTELNÝCH PODMÍNEK: OSTRÉ SNÍMKY VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ VE DNE I V NOCI

Hlavním účelem městského monitorovacího systému je nepochybně působit jako odstrašující prostředek proti trestné činnosti, ale když už k trestnému činu dojde, pořízené snímky jsou k ničemu, pokud nejsou dostatečně jasné. K zachycení jasných snímků poznávacích značek, vozidel, tváří a delikventního chování, někdy v náročných podmínkách, je zapotřebí velmi kvalitní, speciálně navržené zařízení. Megapixelové videokamery Hikvision poskytují HD a Full HD (1920 x 1080 pixelů) záznamy, perfektní pro identifikaci a rozpoznávání kriminálního chování. Díky inovativní technologii pro snímání za zhoršených a velmi špatných světelných podmínek produkují ostrý obraz bez ohledu na světelné podmínky.

INTELIGENTNÍ FUNKCE: PŘIDANÁ HODNOTA PRO BEZPEČNOST OBČANŮ A VEŘEJNÉHO MAJETKU
Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  INTELIGENTNÍ DETEKCE KVALITY VIDEA

Tato funkce kontroly kvality videa umožňuje automaticky diagnostikovat jakékoliv anomálie v záznamu (nezaostření, kamera nezákonně přesunuta ze své polohy nebo zakryta, aby nemohla plnit svou funkci) a spouští lokální a vzdálené alarmy do řídícího centra.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SMART DEFOG

Díky funkci Smart Defog, operátoři sledující určitou oblast mohou i za zhoršené viditelnosti (mlha, kouř, atd.) využít výjimečný nástroj upravující obraz za účelem zvýšení kvality a ostrosti obraz a získat tak to nejlepší z monitorujících kamer.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SMART LINE CROSSING DETECTION

Funkce detekce překročení čáry spustí alarm při překročí předem definované virtuální čáry nebo více čar. Tato funkce umožňuje operátorům sledovat silniční a dopravní přestupky, např. přecházení chodců přes silnici, kde je to zakázáno (obchvaty) nebo vozidla jedoucí v protisměru v jednosměrných ulicích, otáčející se do protisměru nebo jinak porušující dopravní předpisy. Lze ji aktivovat na předem stanovené období. Může tak působit jako odstrašující prostředek proti porušování pravidel silničního provozu.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SMART INTRUSION DETECTION

Funkce detekce narušení umožňuje chránit určitý prostor alarmem, který se spustí pouze tehdy, když je oblast „narušena“ předměty předem určené velikosti a po určitou dobu. Tímto způsobem může být z důvodu sledování a ochrany majetku pro vymezenou dobu signalizován a řízen přístup k soukromým silnicím, do veřejných parků, škol, k památkám, skládkám odpadu apod.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  ANPR AUTO LICENSE PLATE RECOGNITION

Díky zabudovanému algoritmu funkce ANPR v kameře během nahrávání automaticky čte poznávací značky. Rozpoznává hlavní formáty evropských poznávacích značek a může je identifikovat dle státní příslušnosti.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  KAMERY MONITORUJÍCÍ ŠIROKOU OBLAST: SMART IP SPEED DOME KAMERA

V případě, že monitorovaný prostor je mnohem širší nebo obsahuje několik kritických míst, je ideální použít Full HD megapixelové video kamery - s 23x nebo 36x optickým zoomem, integrovaným infračerveným přísvitem a dosahem až 200 metrů - také v kombinaci s kamerami zaměřenými na konkrétní oblast. Velkou výhodou těchto kamer je jejich schopnost otáčet se o 360° horizontálně a 180° svisle a sledovat objekty buď automaticky (automatické sledování) nebo na signál z kamer monitorující specifickou cílovou oblast.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd.  SMART NVR

Ať už se rozhodnete pro distribuovanou architekturu, se síťovými videorekordéry umístěnými na periferních místech, nebo pro centralizovanou architekturu, kde jsou síťové videorekordéry jako centrum řady soustředných venkovních kamer nebo jsou dokonce umístěny do samotné řídící a ovládací místnosti, máte možnost adaptovat řešení Hikvision IP NVR držet krok s designovými možnostmi a vývojem vašeho systému. S řadou produktů až s 128 video kanály, síťové videorekordéry HIKVISION kombinují pevnost (integrovaný systém Linux) s bezkonkurenční flexibilitou. Ať už zvolíte jakoukoliv architekturu, funkce „Hot Spare“ umožňuje zapojit další NVR, který se automaticky chová jako záložní zařízení pro všechna ostatní záznamová zařízení a zajišťuje tak spolehlivost, vysokou odolnost proti poruchám a nepřetržitý provoz; veřejná bezpečnost a maximální návratnost investic je tak zajištěna.

česky Kamerový dohled pro města

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.