MikroTik Cloud Router PoE Switch CRS328-24P-4S+RM, 500W
Kód:
122686
P/N:
CRS328-24P-4S+RM
Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
MikroTik
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Aktivní prvky LAN | PoE switche | Počet PoE Out portů | 24 |
| Počet RJ45 1Gbps | 24 | Typ PoE | PoE Out |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Velikost RAM | 512 MB |
| Výchozí jméno a heslo | admin / - |
| Výchozí IP adresa | 192.168.88.1 |
| Interní uložiště | 16 MB |
| Počet CPU jader | 1 |
| Frekvence CPU [MHz] | 800 |
| CPU | 98DX3236A1 |
| Šířka [mm] | 443 |
| Výška [mm] | 44 |
| Hloubka [mm] | 305 |
| Provozní teplota [°C] | -20 až 60 |
| Tlačítka | Reset, mód |
| Napájení přes konektor/svorkovnici | 230V AC |
| Šasi | Kovové |
| Sériový port | RJ45 |
| Max. spotřeba energie [W] | 44 |
| PoE budget [W] | 450 |
| Počet PoE Out portů | 24 |
| Podporované PoE-Out standardy | Pasivní 24V |
| Podporované PoE-Out standardy | 802.3af |
| Podporované PoE-Out standardy | 802.3at |
| Optické rozhraní | (4) 10Gbps |
| Počet SFP+ | 4 |
| Typy PoE | PoE-Out (pouze) |
| Max. rychlost LAN | 1G |
| Rychlost LAN | (24) 10/100/1000Mbps |
| Počet LAN portů | 24 |
| Ventilátory | (2) 40 x 40 mm |
| Operační systém | RouterOS - Level 5 |
| Operační systém | SwitchOS |
| Typ napájení | Ze sítě (230V) |
| Použití | Vnitřní |
| Funkce | QoS |
| Funkce | DHCP snooping |
| Funkce | L3 |
| Funkce | VLAN |
| Management | Webové rozhraní |
| Management | Winbox |
| Management | SSH |
| Management | Telnet |
| Provedení | Rackmount |
| Podporované VPN | WireGuard |
| Rychlost přepínání [Gbps] | 128 |
| Rychlost předávání paketů [Mpps] | 95,2 |
| Podporované VPN | ZeroTier |
| Podporované VPN | GRE |
| Podporované VPN | PPTP |
| Podporované VPN | L2TP |
| Podporované VPN | IPSec |
| Podporované VPN | OpenVPN |
| Dotykový displej | Ne |
CRS328-24P-4S+RM je 28portový switch osazený 24 Gbit ethernet porty, které nabízejí široké možnosti výstupního POE napájení: 26V pasivní POE, 53V pasivní PoE, 802.3af/at (Type 1 POE, Type 2 POE+) s automatickým rozpoznáním. 4 SFP+ porty nabízí rychlost až 10 Gbps skrze optická vlákna nebo ethernet.
Výkon až 500 W
Switch má 1U rackmount šasi s integrovaným 100-240V AC zdrojem, který poskytuje výkon až 500 W. Samotné zařízení má maximální spotřebu 44 W a až 450 W tak zbývá na napájení připojených POE zařízení (3x 150 W pro každou skupinu 8 portů). Každý z portů může poskytnout výkon až 30 W bez ohledu na typ výstupního POE.
Dual boot - ROS a SwOS
Obsah balení
- Zařízení
- Napájecí kabel
- Úchyty do 19" racku